Woolpot RPG
Dobrodošli na forumu, polnem presenečenjem. NA forumu, kjer ne poznamo neobičajnih stvari: le kaj bi bilo nenvadnega v svetu, kjer živijo vsa nadnaravna bitja, ki jih pozna ta svet? Woolpot čaka nate, da prestopiš njegova vrata ter postameš del tega čudnega mesteca. Se boš odzval/a klicu?
Woolpot RPG
Dobrodošli na forumu, polnem presenečenjem. NA forumu, kjer ne poznamo neobičajnih stvari: le kaj bi bilo nenvadnega v svetu, kjer živijo vsa nadnaravna bitja, ki jih pozna ta svet? Woolpot čaka nate, da prestopiš njegova vrata ter postameš del tega čudnega mesteca. Se boš odzval/a klicu?
Woolpot RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Forum bomo za nekaj časa zaprli zaradi velike neaktivnosti in kopiranja naše zasnove med poletnimi počitnicami ga bomo upam,da oživeli. Če nas želite poiskati nas najdete tukaj :
http://vampireacademy.the-up.com/forum
( označite povezavo,kliknite desni gumb na miški in odpri povezavo v novem zavihku )
 ______
AKTIVNI RPG FORUMI :
http://wild-free.slovenianforum.com/
 http://fever-in-paris.the-up.com/









DEMONI. VAMPIRJI. SENCE. ANGELI. VOLKODLAKI. nadnaravna bitja vas vabijo v deževno mestece woolpot, da se jim pridružite na njihovem neskončnem potovanju v nesmrtnosti. postanite del njihove kuture, zaživite novo življenje. od vstopa v svet teh nadnaravnih bitij te čaka samo še klik na gumb za registracijo... kaj še čakaš?









vse zahvale gredo forumotionu, da se je forum sploh lahko ustvaril. tako prejšnja tema foruma (twilight saga) kot tudi sedajšnja sta last teama in jo je prepovedano kopirati. za grafiko so združile moč vse adminke, prav tako za vsebinsko ureditev foruma. za html kode se moramo zahvaliti uporabnikom na forumu cauntion. avatarji, podpisi ter posti so osebna lastnina članov ter jo je prav tako prepovedano kopirati. hvala za razumevanje.









forumi, ki jih oglašujemo

klopi Untitled-19

klopi Craycray

klopi Lp

klopi Untsssitled-1

 

 klopi

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
quinn monique anderson
Apprentice
Apprentice
quinn monique anderson


Število prispevkov : 76
Join date : 28/08/2012

klopi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: klopi   klopi EmptyNed Mar 03, 2013 12:15 am

Ob prelepem drevoredu, ki se vije skozi Woolpotsov park so vsakih nekaj metrov postavljene, na sveže prebarvane bele klopi, ki so tukaj za vsako leno dušico ali za dejanja, ki jih je lažje storiti sede kot stoje me hojo.
Nazaj na vrh Go down
evelyn beatrice lively
Master
Master
evelyn beatrice lively


Število prispevkov : 1096
Join date : 05/12/2011

klopi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klopi   klopi EmptyNed Mar 03, 2013 8:03 am

for : andy : )

prvi dan v woolpot-u, prečudovito. tukaj ji je bilo zelo všeč. in ja, še počitnice ima s kariero, še boljše. najprej takoj ko je prispela je seveda odšla v sobo in si razpakirala vse stvari... ko je končala je z svojimi angelskimi krili priletela sem. nato so izginila in evelyn se je začela sprehajati po sprehajališču, kot da se ni nič zgodilo. hodila je, nato pa ji je zazvonil telefon. že drugič, ampak prvič se ni mogla javit, ker je bila preveč zasedena z pakiranjem, a tokrat se je. bila je njena mami in začela jo je spraševati kako je in če je vse vredu. po končanem pogovoru je evelyn telefon pospravila nazaj v žep in se razgledala naokrog. vse je bilo drugače kot v new yorku. bilo je mirnejše. če bi hodila po takšnem sprehajališču v new yorku, bi zraven nje bilo sigurno kakšnih približno dvajset ljudi, tukaj pa je bila čisto sama in to ji je bilo všeč. bila je že skoraj popolna tema in vse je bilo tiho. verjetno je večina ljudi že spala. evelyn je pogledala naokrog in zagledala neko osebo. na prvi pogled je zgledala čisto vredu in evelyn se je odločila da bo odšla do nje, saj še tukaj nobenega ne pozna. seveda pa je imela namen spoznati nove ljudi in prijatelje. stopila je do te neznane osebe in ugotovila da je to vbistvu fant. črnolasi fant. nasmehnila se je in ga pogledala. "hejla. sem evelyn lively.. kliči me eve." je veselo rekla in mu podala roko. "in upam da ne motim ob tej pozni uri..." čakala je na odziv.
Nazaj na vrh Go down
andy christian guvelle
Apprentice
Apprentice
andy christian guvelle


Število prispevkov : 130
Join date : 22/01/2013
Kraj : be careful maybe I'm walking behind you...........

klopi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klopi   klopi EmptyNed Mar 03, 2013 8:51 am

For Eve Wink
Note: yaaay uganla wifi gesu sm na fonu in bo dost napak sorry Smile

O, kalo je to prijalo. Tekel je po gozdu in uzival v vetru. Njegove pasje tace so puscale sledi v zemlji, pod njim so se tla rahlo udirala, povzrocal je dovolj hrupa, ko je dodatno se zatulil a ni mu bilo mar. Bil je tako zelo svoboden... Kot kaksna ptica, samo da je bil on pes. Zacutil je prisotnost se enega volka. In tocno je vedel katerega. O, sranje... je pomislil in pocasi upocasnil. Prav je imel, ko se je ustavil je pred njim stal njegov oce, preobrazen v mogocnega volka. "Kolikokrat sem ti povedal da ce si v priporu ne smes ven?!" je jezno vprasal, a ne z navadno govorico, tako kot so se volkoflaki pac aporazumevali. Andy se je postavul v napadalno pozo. "Nehaj," je odsekal in zarencal. Tudi njegov sogovornik je naredil isto, nato pa sta se spopadla. Andy je ugriznil oceta v taco, zelo mocno, a ta se ni vdal. Vztrajno sta napadala drug drugega dokler se ni Andyev nasprotnik odlocil da je dovolj. "Danes si kar poisci drugo prenosisce, pri meni ne bos," je rekel, obrnil hrbet in v pasji obliki oddirjal stran. Andy je samo jezno zerencal za njim, nato pa se pocasi odpravil naprej po gozdu. Dobra volja ga je minila, spet je pristal na cesilti. Mu prvic ni bilo dovolj? Tista noc je njegovo zivljenje spremenila za vedno, postal je pol vampir pol volk. Bilo je ze zelo temno, zato se je Andy spremenil nazaj v cloveka in se odpravil prori mestu. Danes bo ocitno prenocil v parku, ni zelel motiti prijateljev ob tej uri. Je pa zato nekdo zmotil njega ko se je Andy usedel na klop. Kljub slabi volji se ji je siroko nasmehnil in jo pozdravil. Ko se mu je predstavila in povedala se vzdevek je takoj izumil drugega, a pocakal da pove do konca. Sicer se po navadi ni rokoval, a tokrat je izjemoma segel v njeno roko. "Hej, Lynn. Jaz sem pa Andy," je rekel, a nato se dodal priimek in srednje ime. "Andy Christian Guvelle." Nato je odkimal. "Ne, ne motis. Jaz bom danes spal tukaj, tako da imam vso noc," je rekel in se ji spet nasmehnil. Nato jo je povabil da se prisede k njemu.
Nazaj na vrh Go down
evelyn beatrice lively
Master
Master
evelyn beatrice lively


Število prispevkov : 1096
Join date : 05/12/2011

klopi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klopi   klopi EmptyNed Mar 03, 2013 9:59 am

Nasmehnila se je in ko jo je povabil da se vsede zraven njega, se tudi je. Pogledala ga je. "Spal tukaj?" Začudeno ga je pogledala. "Na klopci ali kar na tleh?" Zasmejala se je. Ona tega nikoli ne bi mogla. "Jaz tega ne bi mogla.. Nikoli.." Odkimala je. Eve je že takoj začutila, da je nekakšen volkodlak preobražen v vampirja. Evelyn ni imela nič proti volkodlakom in vampirjem, bili so ji prav všeč. Ampak seveda je najraje imela angele, saj je to tudi sama bila. Pogledala je Andy-ja in malo pomislila kaj ga naj vpraša. Hotela ga je vprašati kaj o njegovi zgodovini, družini ampak ni hotela biti nadležna in vsiljiva. Zato ga je raje vprašala : "Si že dolgo tukaj v Woolpotu? Ti je všeč? Nova sem in me malo zanima.." Je še rekla in se nasmehnila. Ni bilo še popolnoma temno in Evelyn je videla njegova tatoje na rokah. Vedno je opazila čisto vse. "Waaw, carski tatoji." Jih je pohvalila in se nasmehnila. "Tudi jaz bi rada imela takšne, ampak sem angel in starša ne bi bila glih preveč navdušena na to. Ampak imam pa enega. Enega in edinega. "In sicer majho zvezdico na prstu. Nato si je zavihala rokave od majice in mu to zvezdico na prstu tudi pokazala. "Ti je všeč moja zvezdica?" Ga je bolj kot ne v šali vprašala, nato pa se nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
andy christian guvelle
Apprentice
Apprentice
andy christian guvelle


Število prispevkov : 130
Join date : 22/01/2013
Kraj : be careful maybe I'm walking behind you...........

klopi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klopi   klopi EmptyNed Mar 03, 2013 10:24 am

Skomignil je z rameni in se nasmehnil njenemu zacudenemu pogledu. "Ja, s starim sva se spet skregala pa me je poslal vwn. Saj ni prvic..." Ne, prvic se je zgodil tisti usodni ugriz... Spet je skomignil z rameni. "Ne vem.... Mogoce na klopci ampak pri moji nerodnosti je veliko moznksti da se zvrnem dol." Pomeziknil ji je. "Poleg tega nikoli ne spim pri miru," je dodal. Nato se je zasmejal. "Hja, kaj pa si? Mislim volkovi smo navajeni spati na tleh, ko sem bil star stirinajst sem se zvecer preobrazil in spal pred kaminom..." Ah, dobri stari casi... Pa vendar oce ni bil ravno najbolj vesel ko je zjutraj vstopil v sobo in nasel specega volka. Cisto vsakic se ga je ustrasil. Ob vprasanju je malo pomislil. Koliko casa ze...? Skomignil je z rameni. "Pravzaprav ne vem koliko casa sem ze tukaj. Dolgo... Rahlo pozabljiv sem." Rahlo, pa ja. Nasmehnkil se je. "Pdej sem zivel v Californii. Pa ti? Zakaj si tukaj in kje si bila prej?" Spet ji je namenil enega svojih ocarljivih nasmeskov. Nato je prikimal. "Super je, folki tukaj so res zakon! No... Nekateri..." Nekateri pac ne, tako je bilo in tako vedno bo. On je bil seveda en tistih zakon ljudi, saj za vecino, nekateri pa so tudi njega uvrscali med ne zakon ljudi. Nasmehnil se je in samodejno pogledal svoje roke. "O, hvala, tudi meni so zelo vsec," je rekel in ji pomeziknil. Saj so mu bili res, kaj pa naj rece? O, hvala, ampak mislim da mi ne prkstojijo... Ah, take lnudk je skorajda sovrazil, ki so govorili kako nepopolni so, da bi potem od drugih dobili se vec pohval. Sam je razglasal da je sexy in zelo pameten, najboljsi med vsemi. Ceprav to ni bilo popolnoma res. Zasmejal se je. "A mislis da je bil moj stari navdusen ko je to videl? Ali piercing? Uff... Vse prej kot to..." Jap, takrat je ze resno pomislil da bo umrl, tako zelo ga je razjezil. A bilo mu je vseeno, saj je Andyevo telo, ne idiotovo. Radovedno in navduseno je pogledal. "Kje kje kje???" je vprasal in poskocil kot majhe otrok. Ko ga je pokazala, se je nasmehnil in zaploskal kot dveletnik. "Zelo," je rekel in se zarezal. Nato se je hotel naslonit na klopco, a naslonjala ni bilo tam kjer bi moralo biti, zato se je prevrnil nazaj in pristal na trebuhu, saj se je med padanjem obrnil. Zacvilil je kot majhen kuza in zaklel. "Fuck!" A sekundo zatem se je ze smejal samemu sebi in si vsaj na pol ocistil strgane hlace, ki niso bile ztrgane od padca, pac pa so bile tako narejene. Previdno se je usedel nazaj na klop. "Zelo neroden sem," je priznal in se nasmehnil Lyn.
Nazaj na vrh Go down
evelyn beatrice lively
Master
Master
evelyn beatrice lively


Število prispevkov : 1096
Join date : 05/12/2011

klopi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klopi   klopi EmptyPon Mar 04, 2013 3:34 am

Zasmejala se je. "Jaz sem angel če že vprašaš." Je rekla in ga pogledala. "Jaz sem pa živela v New Yorku.." Nasmehnila se je. Ko je rekel da je folk tukaj zelo kul, je privzdvignila obrvi. "Ja in jaz sem ena izmed tistih ki so kul ali nisem?" Je bolj kot ne seveda vprašala v šali in se zasmejala. "Ja, verjamem da ni bil navdušen.. Moja dva sta ponorela do konca ko sem rekla da si bom samo tega malega dala naredit na prst... Idiota pač, kaj morem." Je rekla, skomignila z rameni in se zasmejala.. Ko je rekel da mu je njen tato všeč, je Eve malo zardela. "Hvala." Je rekla in se nežno nasmehnila, nato ga je pogledala kako se je hotel nasloniti in že je hotela rečt da tam ni ničesar da bi se gor naslonil, že je bil na tleh.. Začela se je smejati in v smehu rekla "Joj, si vredu?" Ga je vprašala. "Zelo neroden si ja, sem opazila.." Komaj se je nehala smejati, ampak ji je uspelo. zdaj pa je bila res že popolna tema. evelyn ga je pogledala. "torej... povej mi nekaj o tvoji zgodovini, prosim da vsaj vem s kom se družim in da se nene s kakšnim čudakom, čeprav vem da nisi čudak ampak vseeno. nikoli ne veš..." je rekla in se zasmejala. "in upam da te ne moti ker sem tako radovedna. takšna je pač večina angelov." nasmehnila se je in čala na njegov odziv.
Nazaj na vrh Go down
andy christian guvelle
Apprentice
Apprentice
andy christian guvelle


Število prispevkov : 130
Join date : 22/01/2013
Kraj : be careful maybe I'm walking behind you...........

klopi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klopi   klopi EmptyPon Mar 04, 2013 4:05 am

Nasmehnil se je. "U, angel... Jaz pa nisem ravno priden, ne vem ce ti bom vsec..." je rekel v sali, ceprav je bilo popolnoma res. Zraven se ji je se nasmehnil in ji pomeziknil, da ne bi izpadlo kot da jo osvaja. Ob vprasanju se je spacil. "No... Ne vem no... Nisi ravno... Kul." Govoril je s takim tonom in obrazom, da se sploh ni videlo da igra, bil je odlicen v pretvarjanju. Nato se je zarezal. "Ne me resno vzet. Ne poznam te se, ne vem kaksna si ampak zaenkrat si na zelo dobri poti da te zacnem klicat kul clovek..." Pomeziknil ji je. Sicer ni maral razvrscati ljudi po predalckih, csi so bili enakovredni zanj, a pri vsaki stvari so izjeme, tudi tukaj. Zasmejal se je. "Hja. Verjemi mi da nista vecja idiota kot moj stari. Prav sovrazim ga." Namrscil se je. Res, vse bi dal da bi takrat odvlekli njega... A pregnal je te misli, ne zdaj. "Prosim," je rekel in ji pomeziknil. Nasmehnil se je in se pobral. "Jap, sem ze navajen," je rekel in se usedel nazaj na klopco. Nasmehnil se je. Kdo pa ni? Vsak je po parih sskundah oziroma minutah vedel da se pogovarja z najbolj nerodno osebo na svetu. Uf, zgodovina... Ka pa ji lahko pove? Razmisljal je o odgovoru in se ji nasmehnil. "Ne. Nisi vsiljiva. Normalno da ti ni vseeno s kom se druzis." Spet je malo pomislil. "Hm... Ja, pri ne vem vec koliko letih sva se z ocetom priselila sem z Los Angelesa. Nedolgo nazaj me je ugriznil vampir in sedaj sem pol vampir pol volkodlak. Se vedno ne vem kaksne sposobnosti imam, ne vem se za vse. Obozujem glasbo in tudi sam ustvarjam, mogoce si me ze kje videla..." Saj je bil slaven, a v tem mestecu tega ni vedelo prav dosti ljudi. Ocitno so bili nerazgledani ali karkoli ze pac. Upal je da ne bo sprasevala o njegovi mami, tisti del je zanalasc izpustil. Niti Ashley ni povedal resnice ni mogel. Ce ga ne ze kso vprasal mu je samo odgovoril da je mrtva. Ceprav v resnici nihce ni vedel kaj tocno je z njo. Pogledal jo je. "Pa ti? Povej mi kaj o sebi. Tudi jaz bi rad vedel s kom se druzim..." Namenil ji je nasmeh.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





klopi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klopi   klopi Empty

Nazaj na vrh Go down
 
klopi
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Woolpot RPG :: Twilight Kavarnica ::  :: all roads lead to woolpot :: woolpot's park-
Pojdi na: