Woolpot RPG
Dobrodošli na forumu, polnem presenečenjem. NA forumu, kjer ne poznamo neobičajnih stvari: le kaj bi bilo nenvadnega v svetu, kjer živijo vsa nadnaravna bitja, ki jih pozna ta svet? Woolpot čaka nate, da prestopiš njegova vrata ter postameš del tega čudnega mesteca. Se boš odzval/a klicu?

KazaloPortalCalendarGalleryPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava
Forum bomo za nekaj časa zaprli zaradi velike neaktivnosti in kopiranja naše zasnove med poletnimi počitnicami ga bomo upam,da oživeli. Če nas želite poiskati nas najdete tukaj :
http://vampireacademy.the-up.com/forum
( označite povezavo,kliknite desni gumb na miški in odpri povezavo v novem zavihku )
 ______
AKTIVNI RPG FORUMI :
http://wild-free.slovenianforum.com/
 http://fever-in-paris.the-up.com/

DEMONI. VAMPIRJI. SENCE. ANGELI. VOLKODLAKI. nadnaravna bitja vas vabijo v deževno mestece woolpot, da se jim pridružite na njihovem neskončnem potovanju v nesmrtnosti. postanite del njihove kuture, zaživite novo življenje. od vstopa v svet teh nadnaravnih bitij te čaka samo še klik na gumb za registracijo... kaj še čakaš?

vse zahvale gredo forumotionu, da se je forum sploh lahko ustvaril. tako prejšnja tema foruma (twilight saga) kot tudi sedajšnja sta last teama in jo je prepovedano kopirati. za grafiko so združile moč vse adminke, prav tako za vsebinsko ureditev foruma. za html kode se moramo zahvaliti uporabnikom na forumu cauntion. avatarji, podpisi ter posti so osebna lastnina članov ter jo je prav tako prepovedano kopirati. hvala za razumevanje.

forumi, ki jih oglašujemo

Share | 

fontana

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
quinn monique anderson
Apprentice
Apprentice

Število prispevkov : 76

ObjavljaNaslov sporočila: fontana   Ned Mar 03, 2013 9:34 am

Fontana stoji v čistem središču parka. Kip iz katerega teče voda je devica Marija z rokami sklenjenimi pred seboj, kot da bi molila. Njena usta so rahlo odprta in od tam teče voda. Marsikdo sede na rob belega kamna, ali podenj in uživa v razgledu nad parkom okoli sebe. Vsekakor je to odličen prostor za vse sanjače in slikarje.

----TWILIGHT.RPG----
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
andy christian guvelle
Apprentice
Apprentice

Število prispevkov : 130
Kraj : be careful maybe I'm walking behind you...........

ObjavljaNaslov sporočila: Re: fontana   Ned Mar 03, 2013 9:51 pm

For Quinn

V redu. Saj bo slo. Saj lahko vstane. Lahko odbije tisto prekleto zogo. Vstal je. Bil je pripravljen, ni se zmenil za zaskrbljujoce poglede. Ce bi zaradi poskodbe dobil nezadostno bi se pozrl. In to pri sportni vzgoji. Edini znosen predmet. Zoga je priletela, Andy je nastavil prste in jo odbil, pri tem pa zakrical od bolecine. V redu, zdaj je pa zagotovo zlomljeno. To pa je bila slaba stran. Ceprav je bil napol vampir so se njegove kosti se vedno lahko lomile. To mu je omogocala volcja stran. Kako neumno. Drzal se je za zapestje in krical. Vsi so prihiteli k njemu in se nagnetli okoli. Bili so bolj radovedni kot ne. Do njega se je prerinil profesor in ga takoj s spremstvom neke sexy ucenke poslal v abulanto. Kako se je sploh zgodilo? Jasno, najmocnejsi med sosolci mu je zogo nabil, Andy jo je s prsti sprejel in si pri tem pocil kost. A seveda je vztrajal in jo dokoncno polomil. Neumna odbojka. Ali bolje, neumni Andy. Dobil je mave, kaj pa drugega. Ko je prisel nazaj na hodnik je bila tam se vednk tista punca. Prav zapeljivo ga je gledala, prede se je zavedel pa je bil ze naslonjen na steno, ona pa na njim v poljubu. Na zacetku je na soroko odprl oci od presenecenja, nato pa se prepustil njenim sladkim ustnicam. Koncno se je zavedel da sta v bistvu v bolnisnici in da vsi strmijo vanju. Po hitrem postopku sta se pobrala ven, tam pa jo je nadrl. Na koncu je vseeno sprejel njeno telefonsko, ni bilo videti da bi jo kaj prizadel. Odpravil se je v park, zakaj bi sel nazaj v solo... Prisel je pred fontano in tam zagledal rdecelaso punco, ki jo je ze poznal. Zarezal se je ko je hodil proti njej. "Hej, kaj pa ti tukaj?" je vprasal in se nasmehnil.

----TWILIGHT.RPG----

Christian Andy Guvelle, Sixteen, World's most famous guitarist&singer, Vampire&werewolf

Spoiler:

Nazaj na vrh Go down
quinn monique anderson
Apprentice
Apprentice

ObjavljaNaslov sporočila: Re: fontana   Pon Mar 04, 2013 12:56 am

LOVE ME, LOVE ME,
SAY YOU'RE GONNA LOVE ME...
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

»Alex?« je presenečeno izdavila Quinn in si šla z roko skozi lase. Telefon je skoraj spustila iz roke in za trenutek je pozabila dihati. Svojega mlajšega brata ni slišala že od Blaine-ove smrti. Torej že kakšni dve leti. Včasih je sanjarila kaj vse 'mali' počne v Rusiji. Verjetno sodeluje v kakšni vojni ali pa se prepira s predsednikom glede evropskega dela Rusije. Najverjetneje lomi srca mnogih Rusinj. Na ustnicah se ji je zarisal majhen nasmešek.
»Ja. Dihaj, sestrica.« se je zarežal znan glas. Quinn je zavila z očmi. Alex se je vedno pretvarjal, da je njen starejši brat, čeprav je skoraj štiri leta mlajši od nje.
»Saj diham. Alex, že dve leti te nisem slišala. Kako si? In še najpomembneje, zakaj za vraga me kličeš in kje si dobil mojo številko? je hitela govoriti, kot vedno, ko je bila živčna ali navdušena, ali karkoli.
Spet je zaslišala smeh. »Opažam, da se nisi niti malo spremenila, Q. Super sem, Rusija je prelepa, ampak kličem, ker ti moram nekaj povedati.« Quinn je zajela sapo in v mislih premlela vse kar bi se mu lahko zgodilo. Mora pa ja biti zares nujno, da jo je poklical po dveh letih, kajne? Pa ja verjetno noče denarja, ker tako rada ga spet nimam je sarkastično pomislila.
»No, boš že zinil?« je nekoliko živčno dejala Quinn in odprla vrata kavarnice po njenim blokom. V levi roki je nosila vroč kapučino, medtem ko je z desno pritiskala telefon k ušesu.
Alex se je spet zasmejal, nato pa zavzdihnil. »Am, Q. Čez dva mesca se bom poročil.« Quinn se je kar naenkrat ustavila, zaradi česar se je nek moški za njo zaletel vanjo in zaklel, kako neprevidna je današnja mladina in kako ne mislijo na nič drugega kot nase.
»Uau. Alex, čestitam. Who's the lucky lady?« je odvrnila in se poskušala nasmehniti. Je bilo res tako čudno, da ni vedela ali naj bo zares vesela ali zelo zaskrbljena. »Ime ji je Amanda. Skupaj sva že leto in pol in pred tednom dni sem zaprosil. Mislil sem, da boš hotela vedeti … ali priti na poroko?«
»Am, Lex, ne vem. Bom videla, če bom imela čas. Res ne vem. Sporoči mi datum, pa bom poskušala priti.« je rekla in po kratkem pogovoru o tem kakšna je Rusija in kakšen je Woolpot, ter kako oba pogrešata Lyon, sta se poslovila.
Quinn je naredil požirek kave ter se počasi sprehodila po majhnem parku. Kmalu je prišla do fontane in sedla na tla, ter se s hrbtom naslonila na mrzel kamen. Iz žepa je potegnila telefon, a njene misli so bile pri drugih stvareh. Natančneje najmanj deset let nazaj, ko je sanjarila o svoji poroki in v bistvu napisala tri zgodbice o popolni poroki … Popolni, če odmislimo, da je pri dveh pobegnila preden se je poroka sploh začela.
Njene misli je prekinil moški glas, ki bi ga Q prepoznala kadarkoli in kjerkoli. Andy. Njeno srce je najprej izpustilo en utrip, nato pa začelo biti z pospeškom. »Hej. Nič. Samo razmišljam.« je odgovorila in opazila lipgloss na kotičku njegovih ustnic. Povzdignila je obrvi in odmaknila pogled. Andy je bil eden njenih najboljših prijateljev, a v njenih očeh je bil še malce več. Tega mu ni nameravala nikoli razkriti, že zato, da ne bi uničila njunega prijateljstva, pa tudi zato, ker ji je bilo jasno, da Andy do nje ne čuti enako. No, njena domišljija se kot vedno ni pustila zmesti.
»Pa ti? Nimaš pouka?« je vprašala in poskušala ohraniti miren glas. Sama je imela večerno predavanje, zato je imela vse dopoldne na razpolago za razmišljanje in podobno. Roke je ovila okoli kolen in se zastrmela v Andy-jeve oči.

STATUS. single TAGGING. the one and only andy PLACE. woolpot WEARING. this NOTES. uhh, oprosti za beden post, ampak razmišljam o vsem drugem in navdih mam na nuli -.-'
CREDIT. KISMET!

----TWILIGHT.RPG----
Nazaj na vrh Go down
andy christian guvelle
Apprentice
Apprentice

ObjavljaNaslov sporočila: Re: fontana   Pon Mar 04, 2013 2:59 am

Note: uff... not lame a bit Wink pa js ne bom nč tok douga skup spraula sorry (:

Zasmejal se je. "O čem pa razmišljaš?" jo je radovedno pogledal in prišel še bliže k njej. Usedel se je na tla zraven nje in se še vedno smehljal. Skoraj vedno e bil nasmejan in dobre volje, razen včasih. Zadnje čase vse bolj pogosto, saj ga je stari kar nekam pošiljal in ga grdo gledal. Brez veze. Zasmejal se je. "Imam, a sem imel poškodbo in nisem šel nazaj." Čeprav bi moral. Pokazal je na roko in mavec, ki je bil zaenkrat še čisto bel in neobrabljen. Kaj kmalu bo potolčen in po možnosti počen, ali pa celo zlomljen, saj je bil Andy več kot samo zelo neroden. Tudi sam je gledal v njene svetle oči. Skušal je razbrati kaj vidi, a mu ni ravno najbolje uspevalo. V tem nikoli ni bil dober. V branju ljudi namreč. velikokrat si je zaželel da bi imel sposobnost branja misli, tudi tokrat. Le kaj vidi na njem? Ji je všeč? Je preotročji zanjo? Ni vedel in to mu je šlo rahlo na živce. Obupal je in po parih sekundah se je nasmehnil. "Si se nagledala?" je vprašal in ji pomežiknil. Sam se je sicer še ni nagledal ampak naj ji bo. Potem je pogledal v tla. "Ne vem kaj naj rečem..." je zavzdihnil. Resnično je ostal brez besed. Skoraj nikoli ni ostal brez besed. Ampak ona... Nekaj je bilo na njej, da je preprosto moral utihniti. Ko bi vsaj vedela. ko bi še ona čutila isto... Amoak verjetno ne. Prav, bolje prijatelja kot nič. "Torej, imaš kakšne načrte za naslednji vikend?" je previdno vprašal. Mogoče... Mogoče bi jo kam povabil. Ampak kaj če reče ne? Pogledal jo je in dajal vtis popolnoma sproščenega fanta, čeprav ni bil ravno. Nato mu je spet nekako uspelo da se je zvrnil, čeprav je sedel. Spodrsnilo mu je in obležal je na hrbtu. Začel se je smejati. "Samo meni uspe, kajne?" je vprašal in pogledal Quinn. Še kar je ležal na tleh, ni se mu dalo pobrati. Če bo tako ostal še nekaj časa se bo mogoče ulegla k njemu... Zvit, ni kaj.

----TWILIGHT.RPG----

Christian Andy Guvelle, Sixteen, World's most famous guitarist&singer, Vampire&werewolf

Spoiler:

Nazaj na vrh Go down
quinn monique anderson
Apprentice
Apprentice

ObjavljaNaslov sporočila: Re: fontana   Pet Mar 08, 2013 4:28 am

LOVE ME, LOVE ME,

"Ničemer. Življenju pač..." je zamrmrala in skomignila z rameni. Kaj pa naj bi rekla? 'Moj brat se bo poročil in sem pač razmišljala o vsem kar mi bo padlo na pot, dokler jaz ne pridem tako daleč? In seveda, moram priznati, da si tudi ti v eni ali dveh od teh fantazij, ker si mi všeč že odkar sva postala prijatelja, ampak nočem ogroziti tega kar imava, poleg tega pa mislim, da ti sploh nisem všeč in sem tako raje tiho ter igram dobro, sproščeno in mirno prijateljico, čeprav sem v bistvu vse razen tega'? Ni šans. Ne bi bilo prvič, da bi Quinn zinila kakšno besedo preveč in se tako osramotila, toda tukaj ni mogla tvegati. Ne, ko gre za Andy-ja. Globoko je zajela sapo in se poskušala skoncentrirati.
"Odbojka?" je vprašala z rahlim nasmeškom. Pri športni vzgoji se je sama vedno poškodovala ravno pri tem športu. Očitno je bila prekleta ali kaj podobnega. Od vseh nadnaravnih stvari, ki so jo obdajale to ne bi bilo čudno. In ne smilite, da je Q kakorkoli obžalovala katerokoli od svojih poškodb. V njenem svetu je bilo sedenje na klopci in razmišljanje o najbolj bednih stvareh, še najbližje popolnemu preganjanju časa.
Kotičke ustnic je zavihala v še večji nasmeh in pokazala vrsto svojih ravnih, belih zob. Iz žepa svojih hlač je potegnila alkoholni flomaster rdeče barve in se na hitro podpisala na Andyjev mavec. Še preden se je sploh zavedala je za svojim imenom narisala majhen srček. Rahlo je zardela, v upanju, da se Andy ne bo obesil na to. Saj ni nič takšnega, kajne? Prijatelji, ja lahko narišejo srce na mavec prijatelja, ne? Kajne?
Skoraj se je zgubila v njegovih očeh, a jo je prekinil njegov glas. Njena lica so se obarvala še temneje rdeče, in pogled je usmerila v tla. "Mhm..." je zamrmrala verjetno pretiho, da bi jo slišal normalen človek, a glede na to, da Andy ni bil niti blizu normalnemu je dvomila, da je bila dovolj tiha.
Spet je povzdignila obrvi. Od vseh ljudi, ki jih je poznala je bil črnolasec eden tistih, ki so vedno vedeli kaj naj rečejo. Je kriva ona? Ah, Quinn ne delaj si lažnih utvar. Mogoče si največji sanjač na tem svetu, a ne boš si dovolila, da iz tega naredila nekaj kar ni. je pomislila.
"Ta vikend?" je presenečeno vprašala. "V bitsvu ne.." je odvrnila. Njen glas je zvenel poln pričakovanja, čeprav je se močno trudila, da ne bi. No, pa saj ni nikoli ni uspelo, da bi to naredila. Večino drugih stvari je znala obvladovati, skoraj vse, arzen svojih misli in jezika.
Ampak Andy je na srečo spet naredil nekaj, kar jo je odvrnilo od njenih misli in jo spravilo v smeh, zaradi česar ga je imela še bolj rada. "Če sem čisto iskrena ja. Eden in edini." je smeje dejala. Opazila je njegov pogled in bilo je nekaj ... Počasi se je s hrbtom naslonila na mrzla tla ob fontani. S svojim bokom se je rahlo dotikala njegovega, a je poskušala ne misliti na to.
"Torej ... Se vedno že na vse zgodaj poljubljaš?" je vprašala, strmeč v nebo. Beli oblaki so se počasi premikali čez modrino, a Quinn lepota trenutno ni ničesar pomenila. Vse na akr je lahko mislila je bil lipgloss v kotičku Andyjevih ustnic in kako se bo izmuznil iz tega vprašanja. Ji bo lagal?

STATUS. single TAGGING. the one and only andy PLACE. woolpot WEARING. this NOTES. sorry, i'm late been busy and sick -.- ni panike glede dolžine postov, dokler so zanimivi je men čist fajn :p + i just love their relationship *.*
CREDIT. KISMET!

----TWILIGHT.RPG----
Nazaj na vrh Go down
andy christian guvelle
Apprentice
Apprentice

ObjavljaNaslov sporočila: Re: fontana   Pet Mar 08, 2013 5:17 am

Note: it's OK & I fucking love it too but it got a bit complicated... U'll get PM (:

Rahlo sumnicavo jo je pogledal. Zivljenju? Ne. To ni bil dovolj dober odgovor zanj. Namuznil se je in jo radovedno pogledal. "O cen specofocnem ali pac na splosno?" je vprasal in strmel vanjo. Opazil je da se je za trenutek izgubila v mislih in moral se je nasmehniti. Ze odkar jo je poznal je bila velik sanjac in to mu je bilo vsec na njej. Tudi sam je vcasih zasel v kaksno nemogoco fantazijo pa vendar ne tako pogosto kot ona. Sploh pa je lahko dosegel prakticno kar je hotel, ker je bil pac zvezdnik in so mu prinesli kar si je zmislil. To je vcasih izkoriscal, vcasih pa ne, odvisno od dneva in priloznosti. Zasmejal se je in prikimal. "Kako si vedela?" je vprasal in jo hudomusno gledal. Ocitno je bila ona cisto nasprotj njemu ko je prislo do ugibanja. Nikoli ni zadel, edino enkrat pri sprasevanju se mu je usralo in je uganil vse odgovore, a je ucitelj ugotovil da blefira, zato ga je poslal dol. Nasmehnil se je ko se mu je podpisala, se bolj pa se je njegov nasmeh povecal ko je dorisala srcka. "U, Q, a jaz cesa ne vem?" jo je vprasal in pomeziknil. Seveda jo je zbadal, a to zbadanje je bilo dokaj nevarno, ce mu prizna bo mogel tudi on njej. A kaj ko je bila tu se Robin... Bilo je zelo tezko, toliko punc ga je obkrozalo ni mogel izbrati samo ene, hotel je vse zase. Ja, dokaj sebicno a ni si mogel pomagati. Njeena rdecica pa je v njem sprozila neke sume, ki jih je hitro ovrgel. Vsaka je zardela ce jo je samo pogledal. Zakaj ona ne bi? Pa vendar je bilo to prvic ali pac? Zasmejal se je in opazil njeno se bolj vidno rdecico. "Ah daj no Quinn, saj nisem tako zelo ne vem kaksen da moras zardevat ob meni. Mislim ja, zelo sem sexy, pa pameten in postaven in sem z omenil da sem sexy?" Pomeziknil ji je, vedno je tako govoril in se hvalil naokoli, tudi v intervjujih in na koncertih. Nato se je zasmejal. "Kaj? A je tako narobe ce ostanem brez besed? Ob taki lepotici kot si ti naj to ne bi bilo nic cudnega," je rekel in se ji nasmehnil. To ni bilo nobeno priznanje ali karkoli, pac spet jo je malo zbadal, kot je bilo za Andya ze znacilno in splosno znano. Prikimal je nato pa se razveselil in se nasmehnil. "Super, potem pa pridi kaj k meni," je reel in jo s pricakovanjem pogledal. Ta vikend je bil prost in lahko bi delala karkoli. Stari je bil pa itak cez vikend zmenjen nekj v tujini tako da bosta cel dvorec imela zase, mogoce ji bo celo predlagal da priredita zabavo, mogoce pa bosta bila raje sama... Zasmejal se je. "Se mi je kar zdelo." Bilo je splosno znano da je bil Chris najvecja neroda na planetu Zemlja. Ato se je ulegla k njemu in nasmehnil se je. "Ce te zebe se lahko stisnes k meni," je rekel in se vedno gledal v nebo. Naslednje vprasanje ga je nekoliko presenetilo in najprej jo je rahlo zmedeno pogledal, nato pa dojel da js verjetno ostala kaksna sled na njegovem obrazu. Zasmejal se je. "Vedno," je rekel, nato pa se zresnil. "Neka punca me je napadla v bolnisnici. Ampak bilo je dobro, zato se ji nisem ravno upiral," je odkrito priznal in se ji nasmehnil. Med njima ni bilo popolnoma nic, dekleta sploh poznal ni, samo imel je njeno stevilko, to pa je bilo vse.

----TWILIGHT.RPG----

Spoiler:

Nazaj na vrh Go down
quinn monique anderson
Apprentice
Apprentice

ObjavljaNaslov sporočila: Re: fontana   Pet Mar 08, 2013 7:11 am

LOVE ME, LOVE ME,

"Oboje." je odvrnila z rahlo skrivnostnim nasmeškom. In točno to je bilo vse, kar mu je lahko povedala in vse kar mu bo povedala. Saj je fantom všeč, če je dekle skrivnostno, kajne?
"Ah, nisi prvi, ki se je poškodoval pri tem športu. Zvito zapestje, zlomljen gleženj, rahel pretres možganov in poškodba kolena. Vse v dveh letih." je rekla in se rahlo nasmehnila. Seveda, je sedaj izpadala kot največja neroda, a je upala, da se bo andy-ju zdela ... saj je vseeno, nekaj dobrega pač. Poleg tega pa je vedel za polovico od teh poškodb, takoj ko so se zgodile. Prijatelja pač.
Poleg tega pa je ga je poznala dovolj dobro, da je vedela in to, da je znala ljudi brati kot za stavo je k temu samo še pripomoglo.
Njena lica so bila obarvana rozasto, a se ji je vseeno uspelo zbrati. "Ne laskaj si, And." je dejala in ga rahlo boksnila v ramo. Lahko bi mu priznala, da ji je všeč, a bi preveč izgubila, če on ne bi čutil enako. Poleg tega pa je imel toliko deklet, ki so se vesliel po njem in vsaka je bila lepša od nje. V vsaj eni podrobnosti, če ne v vseh. Quinn ni bila nikoli, ena tistih deklet, ki imajo samozavest na nuli oziroma je sploh nimajo, a ob takih priložnostih je tudi njena malce padla. Sploh pa tak zvezdnik, kot je Andy, večino časa preživi z manekenkami, ki so popolne v vseh pomenih te besede, torej 100 x boljše od Quinn.
Misli o tem je pregnala. Saj mu tako ni imela namena povedati, da ji je všeč.
Zasmejala se je in poskušala skriti svojo živčnost, kar ji je dokaj dobro uspevalo. "Seveda. Popolnež, ki mu ni primerjave. Ne morem verjeti, da sploh zdržim poleg takega samovšečneža." Še vedno se je smehljala v smislu, daj no ne pretiravaj, a v sebi je vedela, da je nekako mislila isto.
"Če bi bilo tako, bil bil verjetno tiho ves čas. Ob vseh manekenkah in prelepih igralkah, ki jih spoznaš vsak dan, se ti jezik verjetno zaplete v nemogoč vozel." se je še vedno smejala. Videti je bilo, da se oba hecata, a sta oba tudi vedela, da je v njunih besedah tudi kaj resnice. Vsaj malo.
"K tebi? Domov? Ne boš priredil kakšne velike zabave, za vse slavne zvezdnike, ki tako ne počnejo nič drugega, kot pijejo in uživajo v denarju, ki so ga zaslužili, ko so bili še spodobni." je povzdignila obrvi. V bistvu je bil razlog za ta odgovor, to da ni vedela kaj drugega naj reče. Sama v prostoru z štirimi stenami, Quinn ni bila prepričana, da je dovolj močna da bi zdržala.
Nasmešek ji je šinil čez obraz in z veseljem bi se stisnila k njemu, a tudi tako ne bi zdržala. Zagotovo bi po kakšni minuti zinila kaj zaradi česar bi vse pokvarila. "Če bi me zeblo, bi si prinesla jakno, ampak hvala za ponudbo. Dekle iz bolnišnice, bi zagotovo sprejela ponudbo." Na hitro ga je ošinila s pogledom, nato pa pokrčila noge in se spet zastrmela v nebo.
"Aha. Just one kiss kind of a thing, ha? YOLO?" je smeje vprašala in ga spet pogledala. Še vedno se je poskušala ne osredotočiti na njune boke, ki so se dotikali. Kljub plasti oblačil je njeno srce bilo hitreje vsakič, ko sta se premaknila za najmanjši milimeter. Morala pa se je osredotočiti na to, da si je dopovedala, da je ta poljub ni prizadel. Da je nobena od njegovih deklet ni prizadela. Da ji je jasno, da se iz tega ne more razplesti ravno veliko. Da sta navsezadnje le prijatelja. Le in samo prijatelja. Prijatelja in nič več... Ali pač?

STATUS. single TAGGING. the one and only andy PLACE. woolpot WEARING. this NOTES. ni panike. it's exually a bit more dramatic, which makes it even funner Razz
CREDIT. KISMET!

----TWILIGHT.RPG----
Nazaj na vrh Go down
andy christian guvelle
Apprentice
Apprentice

ObjavljaNaslov sporočila: Re: fontana   Pet Mar 08, 2013 10:28 am

Namuznil se je. Torej mu noce izdati... Tudi prav. Nicesar ni rekel, samo nasmihal se je. Bo pa se on skrivnosten ko bo cas za to. Ko je nastela vse poskodbe se je zasmejal. "To ni se nic. Kaj pravis na zvit glezenj, nategnjeno vez, strgano misico, zlomljeno zapestje in to dvakrat isto, ne rahel, pac pa mocen pretres mozganov, izguba zavesti zardi zaletavanja drog, kar je bilo nenamerno, opornica na vratu in dvakrat zlomljena noga? V enem letu." Ni kaj, ko je prislo do poskodb in nerodnosti se z njim pac ni mogel kosati noven. Smehljal se ji je, pa ne samovsecno, pac pa nagajvo. Ja, oba sta bia nerodna, pa vendar je bil Andy bolj in bilo mu je zelo vsec da ni bil edini ki se je vsak dan poskodoval. Samo pomislite, kdo razen Andya se spotakne sredi belega dne na ravnih tleh, se zaleti v jasno viden drog in vec kot nkrat pade z odra med koncertom? Nihce. Sedaj so na koncertih pod njegovim odrom pripravili blazine in pa vasih trampoline, da je Chrisa odneslo nazaj gor ce se je zvrnil cez rob ali pa samo ublazilo padec. Enkrat se je med koncertom resno poskodoval, stal je cisto pri robu odra, nato pa kar naenkrat lezal na tleh, nezavesten. Takrat so mediji ponoreli, Andy je staknil par hudih zlomov in pa ponoven pretres mozganov. Ce ta clovek enkrat ne bo preminil od vseh poskodb, potem ne bo nobeden. Prijel se je za ramo in zastokal kot da umira od bolecin, nato pa jo uzaljeno pogledal. "Torej se ti ne zdim sexy?" Gledal jo je z velikimi ucki in nasobil ustnice. Seveda se je zajebaval, a kdor ga ni poznal in mogoce celo kdo tistih ki sk ga poznali bi mu nasedel. Opazol je tudi njeno ponovno zardelost a tokrat se je zadrzal par zbadljivih komentrjev ki jih je imel na koncu jezika. Narejeno samovsecno je privzgidnil glavo. "I'm beautiful," je rekl nato pa se zarezal. "Tudi ja ne vem kako zdrzis ob meni. Ker sem tako vroc bi cloek pricakoval da se bos ob meni stopila," je rekel in prezrl pogled, ki tako ali tako ni bil resnicen, nato pa se spet nasmehnil. "Ampak ocitno je tvoj talisce precej visoko," je se dodal in upal da bo dojela to. Zavil je z ocmi. "Oh nehaj no. One so lepotice brz osebnosti ti pa si lepotica z osebnostjo, zati si milijonkrat lepsa od njih." Zdaj naj pa rece kar hoce, on ima prav. Mnoge so hotele samo slavo in denar, tega se je Any s kako zavedal in ni ga prizadelo, ona pa je bila ob njem tudi ko je bil v tezavah. Torej vedno. Zasmejal se je. Ocitno jo je predlog presenetil. "Ja, k meni, domov. Lahko priredim zabavo, lahko pa sva sama..." Pogledal jo je v oci, z veliko mero zapeljivosti, a v mislih se je osteal. Robin, pomisli na Robin! Njen odgovor ga je totalno presenetil in sokiral. Nekaj casa je bil samo tiho, nato pa odprl usta, a jih je nazaj zaprl. Se je sploh zavedala kako nesramno je tol izpadlo? "No, dekle z bolnisnice ocitno nima tako visokih mril kot ti," ji je zabrusil s tonom I'm sorry but you're gonna end up alone. Zasmejal se je, nato pa spregovoril. "Poglej, ce te ostanek lip glossa ttako elo moti, ga lahko odstranis. Sploh pa... I live forever." Pogledal jo je, to je bilo popolnoma res, zahvaljujoc preobrazbi bo zivel vecno.

----TWILIGHT.RPG----

Spoiler:

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: fontana   

Nazaj na vrh Go down

fontana
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1