Woolpot RPG
Dobrodošli na forumu, polnem presenečenjem. NA forumu, kjer ne poznamo neobičajnih stvari: le kaj bi bilo nenvadnega v svetu, kjer živijo vsa nadnaravna bitja, ki jih pozna ta svet? Woolpot čaka nate, da prestopiš njegova vrata ter postameš del tega čudnega mesteca. Se boš odzval/a klicu?

KazaloPortalCalendarGalleryPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava
Forum bomo za nekaj časa zaprli zaradi velike neaktivnosti in kopiranja naše zasnove med poletnimi počitnicami ga bomo upam,da oživeli. Če nas želite poiskati nas najdete tukaj :
http://vampireacademy.the-up.com/forum
( označite povezavo,kliknite desni gumb na miški in odpri povezavo v novem zavihku )
 ______
AKTIVNI RPG FORUMI :
http://wild-free.slovenianforum.com/
 http://fever-in-paris.the-up.com/

DEMONI. VAMPIRJI. SENCE. ANGELI. VOLKODLAKI. nadnaravna bitja vas vabijo v deževno mestece woolpot, da se jim pridružite na njihovem neskončnem potovanju v nesmrtnosti. postanite del njihove kuture, zaživite novo življenje. od vstopa v svet teh nadnaravnih bitij te čaka samo še klik na gumb za registracijo... kaj še čakaš?

vse zahvale gredo forumotionu, da se je forum sploh lahko ustvaril. tako prejšnja tema foruma (twilight saga) kot tudi sedajšnja sta last teama in jo je prepovedano kopirati. za grafiko so združile moč vse adminke, prav tako za vsebinsko ureditev foruma. za html kode se moramo zahvaliti uporabnikom na forumu cauntion. avatarji, podpisi ter posti so osebna lastnina članov ter jo je prav tako prepovedano kopirati. hvala za razumevanje.

forumi, ki jih oglašujemo

Share | 

Badboy stole my heart

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
nick luke hemsworth
Apprentice
Apprentice

Število prispevkov : 128

ObjavljaNaslov sporočila: Badboy stole my heart   Pon Mar 11, 2013 12:50 am

To zgodbico pišem na igre123 in jo ne kradem, ker je moja Smile) tam sem že kar zelo naprej in imam že kar nekaj bralcev zato nevem zakaj je ne bi pisala tudi tu.
Je pa 1d fan-fiction malo drugače.

♥️ONE LAST TENDER LIE AND
THEN I'M OUT OF THIS PLACE

THIS IS THE LAST TIME THAT I WILL SAY THESE WORDS I REMEMBER THE FIRST TIME THE FIRST OF MANY LIES. SWEEP IT INTO THE CORNER OR HIDE IT UNDER THE BED SAY THESE THINGS THEY GO AWAY BUT THEY NEVER DO. SOMETHING I WASN'T SURE OF BUT I WAS IN THE MIDDLE OF, SOMETHING I FORGET NOW BUT I'VE SEEN TO LITTLE OF. THE LAST TIME YOU FALL ON ME FOR ANYTHING YOU LIKE YOUR ONE LAST LINE. YOU FALL ON ME FOR ANYTHING YOU LIKE AND YEARS MAKE EVERYTHING ALRIGHT, YOU FALL ON ME FOR ANYTHING YOU LIKE AND I, NO I DON'T MIND. -------------------------------------------------------------------------------------------------------

Taylor Summer Thirwall je pisalo na karti, ki sem jo držala v rokah. Globoko sem izdihnila, ter jo potisnila nazaj v žep. Preživela bom, saj ne mora biti tako zelo slabo. Ali pač? Verjetno bom izpadla kot totalna čudakninja. V tem mestu so ljudje odraščali skupaj, vedno so bili skupaj. Poznajo se leta, samo čudež bi dovolil izjemo, da med sebe sprejmejo še mene.
Avtobus je končno ustavil in prvič sem zagledala mogočno stavno, ki je stala na drugi strani ceste in so jo ljudje klicali 'Šola'. Ustanova kjer se ljudje končno zavedajo, da so butasti. Pa ne, da imam kaj proti njej. Nikoli mi ni bila v breme, mislim saj sem ponavadi itak prešpricala po cele ure..vsaj od takrat, ko sem izvedela, da se selimo.
Pa sem že mislila, da je življenje lahko znosno.
Obrnila sem se na petah in zazrla v zatemnjeno steklo avtobusa. Jaz. Sončna očala, ker se bojim kontakta. Lasje speti v čop, da ljudje ne bi videli kako nepopolno in grdo valovijo čez ramena. Ličila, da bi zakrila napako-mene. Ter egoizem, ki je verjetno skozi leta pretvar postal moja rutina.

Zakaj egoizem? Ker mi noben ne seže niti do kolen.
Vsaj tako mislijo drugi, jaz le sledim njihovim nemogočim scenarijem.
Stresla sem z glavo. Avtobus je že speljal, jaz pa se utapljam v lastnih mislih. Prečkala sem cesto, kar je bilo težko, namreč v Londonu ni malo prometa. To je edina stvar, ki mi je všeč. Ne, ne mislim promet, govorim o Londonu. Vedno sem želela sem, čeprav prihajam iz New Yorka. Da, le kako bom govorila z Angleži in njihovimi nemogočimi naglasi? Mislim, kaj pa je bilo mojim staršev, ko so se odločili, da se selimo? Točno, Markova služba.
Mark niti ni moj oče, recimo, da je mamin fant s katerim se mislita med počitnicami poročiti.
Dobro, da je šele pomlad.
Že sem stala pred mojo največjo moro. Kaj, če me ne bodo prenesli? Bolje bi bilo, če bi bila ves čas tiho. Toda potem jaz ne bom prenesla tega, preveč govorim. Moj jezik je hitrejši od mojih misli, da, naj me kdo na mestu ubije.
Zaslišal se je nadležen zvok zvonca, ki je naznanjal, da se je pouk začel. Zvonec je bil mnogo glasnejši kot na prejšni šoli, namreč tu si ga slišal, če si bil samo vzunaj. Iz torbe, ki sem jo dobila od Mary-Anne, sem potegnila list kjer naj bi se vpisala in dobila urnik, ter podobne nepotrebne reči. Pisalo je, da se naj javim pri ravnatelju. A kar?
takoj, ko sem vstopila sem se srečala z znanim vonjem trplenja, muk, zabave, dolgočasja in opravljanja. V avli se je gnetlo učencev, ki so zamujali k pouku, špricali ali pa njihovih učiteljev še ni bilo. Preriniti sem se moralačez nekaj počasnih skupšin ljudi, ko sem začutila udarec.
No, ne udarec. Nekdo se je zaletel vame. "Pazi malo! Pa saj nisi edin na tem svetu!" sem se zadrla za njim, pa se niti obrnil ni. Očitno nekdo zamuja k pouku. Pobrala sem stvari, ki so padle na tla ob sunku.
Da, že vidim ravnateljevo pisarno, le, da mi pot preprečuje fant.

Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
nick luke hemsworth
Apprentice
Apprentice

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Badboy stole my heart   Pon Mar 11, 2013 5:43 am

To zgodbico pišem na igre123 in jo ne kradem, ker je moja Smile) tam sem že kar zelo naprej in imam že kar nekaj bralcev zato nevem zakaj je ne bi pisala tudi tu.
Je pa 1d fan-fiction malo drugače.

♥️ONE LAST TENDER LIE AND

THIS IS THE LAST TIME THAT I WILL SAY THESE WORDS I REMEMBER THE FIRST TIME THE FIRST OF MANY LIES. SWEEP IT INTO THE CORNER OR HIDE IT UNDER THE BED SAY THESE THINGS THEY GO AWAY BUT THEY NEVER DO. SOMETHING I WASN'T SURE OF BUT I WAS IN THE MIDDLE OF, SOMETHING I FORGET NOW BUT I'VE SEEN TO LITTLE OF. THE LAST TIME YOU FALL ON ME FOR ANYTHING YOU LIKE YOUR ONE LAST LINE. YOU FALL ON ME FOR ANYTHING YOU LIKE AND YEARS MAKE EVERYTHING ALRIGHT, YOU FALL ON ME FOR ANYTHING YOU LIKE AND I, NO I DON'T MIND. -------------------------------------------------------------------------------------------------------

Spominjal me je na mojega bivšega. Isti način. Uhan, stil oblačenja, frizura, še njegov zaničevalni pogled se je ujemal z njegovim. Temu se reče pravi egoizem. Verjetno je bil on isti, tip v katerega so bile zaljubljene vse pridne deklice -.-'' Njegova stalna punca (vmesnih raje sploh umenjavla ne bi) je pa vedno najpopularnejša diva na šoli. Se motim? Ne bi rekla.
Stopil je v ravnateljevo pisarni in že sem želela počakati na moj 'sestanek' z ravnateljem, pa me je le ta videl skozi že skoraj zaprta vrata. "Zayn! Spusti mlado damo naprej," je zaklical ravnatelj. Fant, očitno Zayn, je zaničevalno prhnil in se ni želel primakniti. Brez razmišljanja sem se stlačila pod njegovo roko, da sem vstopila v pisarno, a seveda, sem že letela po zraku. Že drugič danes.
"Želiš že drugi ukor! Tu preživiš več časa kot pri pouku! In potem greš spotikati nove učence. Usedi se, da ne bom spet klical domov!"
Nevem kaj je bil točen razlog, a fant se je usedel na po videzu sodeč kar precej udoben stol. Jaz sem se vsedela na tistega na drugi strani, kdo bi pa želel biti blizu takega norca?
"Dobrodošla na naši šoli.." je začel ravnatelj, a se je na sredi stavka ustavil in nekaj na hitro prebral an listu. "...gospodična Thirwall. Resnično smo počaščeni, da ste se odločili šolati na naši šoli. Torej, ugibam da ste zainterisirani v glasbo.
"Saj to je glasbena gimnazija, amr ne?" sem se nasmehnila.
Ravnatelj je vrnil nasmeh, ter se obrnil proti Zaynu. "Ti pa. Čez 3 mesece je maturantski ples. Odločil sem se, da bo to tvoja kazen."
Zayn ni moral zadržati smeha: "Pa saj niste resni. Ne bom jaz prišel na ta neumni brezvezni ples!"
V odgovor je dobil le odkimanje:"Glede tega mi je vseeno. Pomagal ga boš organizirati."
Čakajte..
"Ali je to tisto prostovoljno delo o katerem ste govorili?" sem vprašala kot strela iz neba.
Pogovarjali smo se po emailu, rpeden sem prišla sem,d a bi izvedela kako bo tu. Prepričal me je v neko prostovoljno delo, ki bo povezano s plesom. če bi vedela, da ima kaj opraviti z maturancem, ne bi niti v sanjah privolila. Kaj pa naj jaz delam pri okrasevanju, če nevem kaj imajo ljudje tu radi. Čaj!?
Kimanje. Takoj mi je pogled zbežal na mojo desno. Ga bom morala prenašati? Že prvi dan izvem, da bo vse še huje kot sem si predstavljala.
Njegov obraz ni razkrival posebnih čustev, le brezmejno jezo.
"Oprostite, pa bi raje potem pomagala pri čem drugem."
"Vas čisto razumem Thirwall," ravnateljev pogled je švignil proti Zaynu. "Bomo še videli kaj drugega boste lahko delali. Torej, tukaj imate popolen urnik. Če vas bo karkoli zanimalo v zvezi z šolo se kar k meni ali tajnici obrni. A ja, pa tukaj;" pokazal je na drugi list, ki ga mi je skupaj z urnikom potisnil v roko, "naj se podpišejo učitelji in ga mi na koncu dneva prinesi nazaj."
Pokimala sem in vstala. To uro sem praktično že zamudila, tako, da me tam danes pač ne boste videli. Očitno sem um...nisem našla razreda?
S hitrim korakom sem zapustila pisarno in se ozrla naokoli. Hodniki so bili čisto prazni. Mogoče bi bilo sedaj dobro pregledati šolo.
Pregledala sem lista, ki sem jih dobila. Na drugi strani urnika je bil zemljevid šole. Hm...naslednjo uro sem v razredu 127. Oukej..zahodno krilo, zahodno krilo...
Aha..glede na zemljevid, bom morala v desno.
Desna it is.

Nazaj na vrh Go down
nick luke hemsworth
Apprentice
Apprentice

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Badboy stole my heart   Tor Mar 12, 2013 7:49 am

ONE LAST TENDER LIE AND

Številka 127, Ples, je pisalo na tablici, ki je visela na vratih. Učilnica ja..zakaj ne piše telovadnica? Glasba je prihajala iz telovadnice in se širila po hodnikih. Treba bo počakati, da zvoni.
Naslonila sem se na steno poleg vrat, ter iz žepa povlekla slušalke in telefon. Nastavila sem na shuffle, ter pesem Unwanted od Avril je zasenčila hip hop glasbo, ki je še vedno prihajala od učilnice.
Da, ta pesem lahko vsak trenutek postane moje življenje.
Verjetno ne bom nikoli pozabila Marry-Anne, moje najboljše prijateljice. Bila je edina oseba s katero sem bila lahko čudna, ter smešna, brez, da bi bila obsojana. Vem,d a se kaj takega tu ne bo zgodilo. Obsojanje je v krvi človeka. Z njim odraščamo in z njim umremo. Za človeka nas briga šele, ko umrejo ali ko imajo denar.
Cel svet je postal krivičen in nepošten.
Pesmi je bilo konec in ker sem začutila, da sem an robu solz, ki ne vem kako so se znašle tam, sem telefon in slušalke pospravila nazaj v žep, parkrat hitro pomežiknila in spustila sončna očala nazaj na nos. Noben me ne bi smel videti v tem stanju.
Toda takoj mi je bilo žal.
Težki koraki, ki so se mi bližali so pripadali osebi, ki me od prvega trenutka ne mara. Le kaj sem mu naredila? Zayn..
Glavo sem imela še vedno obrnjeno predse, a oči so mi begale proi njemu. Obut je bil v bulerje, ter sprane kavbojke. Čez njegovo belo majco pa je videla črna usnjena jakna. Da, ne pozabimo na uhan, ki je bil viden od 1000 kilometrov daleč, ter frizura..in spet njegov pogled.
Končno je zvonilo in vrata so se sunkovito odprla. Ven je pridivjala množica dijakov, ter hrup je dobesedno eksplodiral.
Kakšen dober prvi šolsi dan -.-''
Kolikor neopazno sem stopila v učilnico, ter poiskala učitelja. Gospod..um..Johnes? Da, Johnes. To si ne bo težko zapovniti. Je pa res, da se ne bo težko zapovniti mene glede na to kako dobro plešem-note the sarcasm. Sklonila sem glavo, ter stopila do njega in mu ponudila list, da ga podpiše.
Privzdignil je obrv, takoj sem videla.
"Uh.." in takoj sem snela očala in jih potisnila v vrliko črno usnjeno torbo.
Nasmehnil se je, ter zmajal z glavo. A ničesar ni rekel. Hitro je načičkla svoje ime, ter mi vrnil list in z glavo pomignil proti skupini dijakov na drugi strani učilnice.
Takoj sem dojela namig in se premaknila tja.
Šepetanje.
Občutek nezaželjenosti je napolnil telo.
"Si živčna? Kdo pa ne bi bil na svoj prvi dan tu?" sem zaslišala nekako topel glas za menoj. Zdrznila sem se. Je nekdo probal govoriti z menoj?
Počasi sem se obrnila, ter prepoznala rjavolasko ovito v fantovih rokah.
Stegnila je roko: "Lana. Ti pa si?"
"Taylor," sem rekla in obutovljajoče stegnila roko.

Fant, ki jo je objemal je želel nekaj reci, a se je 'pogovoru' pridružil nezaželjena oseba. Zakaj spet on?
"Hej, stari, pa kaj vidva guvorita z novinko? Iz Amerike je..halo?"
Lana se je upravičejoče nasmehnila, fant pa jo je potegnil za seboj stran od mene.
Torej...nekdo, ki je bilo še kar prijazno je bila prijateljica z...Zaynom?
Kam gre ta svet?
"Torej..Začeli bomo z osnovnim korakom!"

Nazaj na vrh Go down
nick luke hemsworth
Apprentice
Apprentice

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Badboy stole my heart   Tor Mar 12, 2013 7:51 am

ONE LAST TENDER LIE AND

Johnes je prižgal radio in neka pop disco glasba je začela razžirati moja ušesa. Ugh, nimajo okusa. Zakaj sem že morala iti na ples? Na izbiro sem imela to ali pa igranje. Ahahaha..in vsi vemo, da sem v tem tak antitalent, da glava boli. Mislim edino kar mi od igranja dobro gre je laganje. Vsaj nekaj.
Ampak ga niti ne prenesem. Torej tako sem obtičala pri plesu kjer se bom verjetno polomila in umrla od sramote. Saj ne, da bi bilo prvič, ampak na prejšni šoli sem imela prijatelje. Tu pa..no..bila sem American girl...
Tu je to enako kot vesoljec.
Toda obstaja predmet v katerem blestim..pisanje pesmi in noben me ne mora prepričati v nasprotno. Upam.
"Thirwall! Takoj sem!" se je glasno zaslišalo. Bil je jezen učitelj, ki je s kazalcem kazal na mesto poleg sebe.
Tišino, ki me je spremljala ob strmečih pogledih, so prekinjali tihi šepeti in pritajeni smehi deklet. Počasi sem stopila do učitelja in se zastrmela v moje sošolce. Ali raje pošasti.
"Nam boš pokazala osnovni začetek prvega plesa, ki se ga bomo učili to leto in sem ga ravno pokazal?" Ostala sem tiho in se ugriznila v ustnico. Kazal je gibe? Ples...moram plesati pred razredom? Kako pa, če ne vem kaj? "Oh, seveda. Skoraj bi pozaaaaabil. Preveč pomembna si, da bi sodelovala pri pouku. Preklti bodite Američani, ki mislite, da ste boljši od vseh drugih." Niti on ni skrival, da me sovraži. "Okej..bom še enkrat pokazal. Pozorno glej, saj bo treba ponoviti." Pokimala sem.
Z desno nogo je stopil naprej, ter za sabo potegnil še celo telo, ter nato isto nogo odmaknil stran od telesa, da je bil razkoračen. Nato je polovično počepnil in nekaj naredil z rokami, ter se v počepu zavrtil in med vrtenjem vstal in poskočil na levo nogo, ter desno iztegnil predse.
Huh?
S pogledom me je pozval, da naj ponovim za njim. Uhm..
"Bi lahko..um..pokazali še enkrat?" sem rekla in stisnila zobe.

Privzdignil je obrvi, ter odkimal, ter z roko spet nazakal name, ter se umaknil iz središča telovadnice, da bi imela prostor zase.
Srce mi je podivjalo, kri v žilah pa je bila pred tem, da izhlapi od vročine, ki me je obdala.
Ob pravem ritmu sem začela ponavljati korake. Vem, niso bili prvovrstno, ampak je nekako šlo.
Nato pa sem počepnila, da bi se zavrtela na petah, kot se je on prej, a ko sem med vrtenjem želela vstati, sem strmoglavila na tla in se udarila v glavo.
Nisem morala ali želela vstati. Hrup režanja in posmehovanja mi je preprečeval, da bi kogarkoli pogledala. Z roko sem prekrila obraz, ter želela izginiti.
zakaj jaz?
Mižikala sem kot nora, da bi zakrila uteho po solzah.
Nkdo me je zgrabil za roko in potegnil k višku.
"No..to je bilo pa zanimivo Thirwall. Recimo,d a edino akr si naredila prav je bil prvi korak..potem pa je šlo samo še navzdol, pa niti prej nisi bila v plusu. Žal boš morala veliko več delati na plesu, če boš želela, da te spustim v naslednji razred."
Pogledala sem v tla in spet ostala tiho.
"Hej, Zayn! Pokaži Taylor kaj pomeni ples."
Zayn se je ležerno nasmehnil, ter me pogledal kot, da sem njegova last. Posmehljivo me je gledal, kot bi bila otrok. Naredil je nekaj dolgih korakov, ter kar sam prižgal pesem. Postavil se je na središče in pogledal v tla, ter tapkal z nogo.
Nato se je ozrl v občinstvo in kar se je zgodilo potem je bilo neverjetno.
Njegovi gibi..stil plesanja..kako se je vživel v glasbo..kot, da bi bil le on..Ampak po drugi strani tudi vsi drugi, saj se je večkrat zapeljivo nasmehnil dekletom..ne meni.
Zaslišalo se je glasno ploskanje in Johnes je moral utišati razred.
"Vidiš, on je najboljši. Prvi emd prvimi!" prislužil si je Zaynov samovšečni nasmešek. "Točno zato, te bo on vsak dan po pouku učil in ti pomagal spraviti tvoj ples..v zadostno."
Izbuljila sem oči! Pred maturancem sem pobegnila..kaj pa tem!? Ali me hecajo? Zajebavajo?
"V to se nikoli nisem strinjal!" je kot, da bi zagrmelo, zavpil Zayn in me potisnil proč, da bi se približal učitelju.
"Res, da sva v sorodu, a ne delam izjem Zayn...učil jo boš pa pika!"
Potem se je slišalo samo še kričanje in edina stvar, ki ga je preglasila je bil zvonec.
Malica.
Prva sem bila, ki je pobegnila iz razreda. Sledila sem skupinam ljudi, ki so se prerivali v isto smer.
Vsi me sovražijo. Stik z mano bi jim bil le v breme, verjetno bi umrli ali se okužili. Ampak, da bi bili zaprti sami z mano v sobo? Nagravžno, odvratno.
In to me prizadane. Resnično boli. Kot, da bi me nekdo vlekel na dva dela, me zbadal z iglami, rezal v kožo, tepel kot, da ni jutri.

Zraven mene ni bilo človeka. Bili so metre stran, saj so se držali čim dlje od mene. Končno sem dosegla jedilnico, a preden bi lahko vstopila sem začutila vročo sapo na mojemu ušesu.
"Ubil te bom. Misliš kaj si, v resnici pa si samo nespametno dekle, ki bo želelo umreti in izginiti zelo kmalu. Bolje zate, da ne zamujaš. Ob treh, 127."
Pogled mi je ušel proti čevljom. Zakaj sem mu verjela?

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Badboy stole my heart   

Nazaj na vrh Go down

Badboy stole my heart
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1