Woolpot RPG
Dobrodošli na forumu, polnem presenečenjem. NA forumu, kjer ne poznamo neobičajnih stvari: le kaj bi bilo nenvadnega v svetu, kjer živijo vsa nadnaravna bitja, ki jih pozna ta svet? Woolpot čaka nate, da prestopiš njegova vrata ter postameš del tega čudnega mesteca. Se boš odzval/a klicu?
Woolpot RPG
Dobrodošli na forumu, polnem presenečenjem. NA forumu, kjer ne poznamo neobičajnih stvari: le kaj bi bilo nenvadnega v svetu, kjer živijo vsa nadnaravna bitja, ki jih pozna ta svet? Woolpot čaka nate, da prestopiš njegova vrata ter postameš del tega čudnega mesteca. Se boš odzval/a klicu?
Woolpot RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Forum bomo za nekaj časa zaprli zaradi velike neaktivnosti in kopiranja naše zasnove med poletnimi počitnicami ga bomo upam,da oživeli. Če nas želite poiskati nas najdete tukaj :
http://vampireacademy.the-up.com/forum
( označite povezavo,kliknite desni gumb na miški in odpri povezavo v novem zavihku )
 ______
AKTIVNI RPG FORUMI :
http://wild-free.slovenianforum.com/
 http://fever-in-paris.the-up.com/









DEMONI. VAMPIRJI. SENCE. ANGELI. VOLKODLAKI. nadnaravna bitja vas vabijo v deževno mestece woolpot, da se jim pridružite na njihovem neskončnem potovanju v nesmrtnosti. postanite del njihove kuture, zaživite novo življenje. od vstopa v svet teh nadnaravnih bitij te čaka samo še klik na gumb za registracijo... kaj še čakaš?









vse zahvale gredo forumotionu, da se je forum sploh lahko ustvaril. tako prejšnja tema foruma (twilight saga) kot tudi sedajšnja sta last teama in jo je prepovedano kopirati. za grafiko so združile moč vse adminke, prav tako za vsebinsko ureditev foruma. za html kode se moramo zahvaliti uporabnikom na forumu cauntion. avatarji, podpisi ter posti so osebna lastnina članov ter jo je prav tako prepovedano kopirati. hvala za razumevanje.









forumi, ki jih oglašujemo

Razprava nov admin  Untitled-19

Razprava nov admin  Craycray

Razprava nov admin  Lp

Razprava nov admin  Untsssitled-1

 

 Razprava nov admin

Go down 
+4
savannah brinley highnote
David Thomas Clarke
brookelle mckenzie bones
alexandra sky grey
8 posters
AvtorSporočilo
alexandra sky grey
Admin
Admin
alexandra sky grey


Število prispevkov : 7173
Join date : 03/12/2011
Kraj : forks

Razprava nov admin  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Razprava nov admin    Razprava nov admin  EmptyPet Mar 29, 2013 8:49 pm

Pojavilo se je ogromno mnenj o naši novi adminki, torej menim,da najboljše,da tukaj izrazite svoje mnenje in se tako enkako pogovirmo in dosežemo nekakšno skupno točko.

p.s. : Zdaj me nekaj ur nebo tako,da ne se skregat med sabo !

i z t o č n i c e
z a
p o g o v o r :

- kdo bi si povašem zaslužil biti admin in zakaj
- zakaj se vam je tekmovanje zdelo ne pošteno
- zakaj menite,da nov admin ni primeren za delo na forumu
- in kaj bi VI izboljšali,č bi bili admini
- problem kativnost na forumu, kako bi jo rešili ?

____
tako,zdaj pa bodite pridni Smile in iskreno pišite ne si izmišljevat ničesar. ;*

Nazaj na vrh Go down
brookelle mckenzie bones
Master
Master
brookelle mckenzie bones


Število prispevkov : 3208
Join date : 23/01/2012
Age : 26
Kraj : my world ;D

Razprava nov admin  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razprava nov admin    Razprava nov admin  EmptySob Mar 30, 2013 12:00 am

ok lej js nimam nč proti nicku/michaelu,ker se mi zdi čist ampak res čist uredu in fajn osebica ;P

ampak kokr sm tut js opazla eni se s tem da je ona postala admin ne strinjajo.IN PRISEŽEM PRI BOGU DA NISEM JAZ NIČ PREPRIČEVALA!
pač tut js sm bla mau šokirana--priznam evo.pač za mal se mi zdi da se js kle trudm kt nora,pa sestaulam zgodbice ob enih zjutri pa sm kle že nwm več kt en let,in sm kle gor več kokr use adminke skup.in celo evelyn (PROSIM NE SE ZDEJ NA NJO SPRAVLAT) je rekla da se s odločitvijo ne strinja in dodala je še neke pluse pri postih pač da jih mam js neki več...js osebno se ne nameravam nč kregat kr pač nism tak tip človeka da bi se zdej sam zarad tega klele guncala.Pač js nč ne rečm zdej da ste nevem kaj use kršl ampak pač sam povem.upam pa da ne bo moje besede kdo narobe razumel kr jst vs mam še zmeer enak rada ;*

sploh pa mislm da bi nick super vodu forum sam mau mi je čudn kr je z obema likoma tekmovala tko da bi lohk u obeh možnostih zmagala pa pač kr je ful mau gor pa je pač sam mau čudn,drgač pa nč osebnga.

stay cool and peace out!

PS:če noum mogla odpisat nazaj mi je verjetn miška za kauč padla.al pa pač odgovorim 5 MIN KASNEJ...ČE ME NI...PREBERTE SPET PS Very Happy

tcshus!! (al kak se napiše xD )
Nazaj na vrh Go down
David Thomas Clarke
Apprentice
Apprentice
David Thomas Clarke


Število prispevkov : 52
Join date : 21/03/2013

Razprava nov admin  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razprava nov admin    Razprava nov admin  EmptySob Mar 30, 2013 12:20 am

pozdrav vsem hehe Very Happy

no pač noum neki filozoferu ampak se men tut zdi mau jadno da se brookelle tko matra pa pol dobi...nč tko nekak rečen.sej lej noum se mešu itak sm js kle en novi peteln pa pač ja.

men se sam zdi da bi bla brookelle bol privzetna pa bol delovna kot admin.nimam pa tut nč proti nicku al michaelu al kar pač je janezek al pero al nwm frančišek 1.

sam rečm kar jim gre in to je preprosto use iz moje strani.
deleted
david is off
Nazaj na vrh Go down
savannah brinley highnote
Apprentice
Apprentice
savannah brinley highnote


Število prispevkov : 46
Join date : 20/03/2013
Age : 25
Kraj : london

Razprava nov admin  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razprava nov admin    Razprava nov admin  EmptySob Mar 30, 2013 2:01 am

hej.no ja js dam tut brookelle in davidu (k je moj brat u RL...aja pa js sem bla prej Acacia Layla Clark) za prou,kr se mi zdi da bi mogla ona zmagat.in ja direktna sem ampak s tem ne nameravam nobenga prizadet,sam bi bla pomojm mnenju brookelle zlo bolj sposobna in bolj konkretna adminka.my opinion Wink
Nazaj na vrh Go down
zoella rocher swan
Apprentice
Apprentice
zoella rocher swan


Število prispevkov : 138
Join date : 25/03/2013

Razprava nov admin  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razprava nov admin    Razprava nov admin  EmptySob Mar 30, 2013 2:37 am

    meni se pa nick zdi totalno super. sama pač ariano poznam, pa je ona super. mislim, poznam jo z drugih forumov, meni je super osebica. zdi se mi bolj primerna za adminko, in sicer:
    -zna odlično artat, kot vidite na tem amazing headerju. mislim to je tista popolnost grafike,
    -zdi se mi, da je bolj izkušena rpgjarka, torej piše bolj kvalitetne poste {brez zamer, prosim},
    -pač njena starost se mi na splošno zdi boljša,
    -zdej ne glejte na čas, a ne? gor je po svojih zmožnostih, ampak je že prispevek grafike več kot dovolj, sem pa mnenja, da imajo adminke svoj skrit podforum, kjer se vse dogovarjajo, torej zagotovo članica oz. nick je aktiven.

    pač meni se nick zdi 100% boljši, samo upam, da ne pride do prepirov, saj je to moje mnenje.
    pač jaz vam priporočam njega, saj se mi zdi, da pač ja no. lahko dam še več razlogov, samo
    bi raje eni izmed admink na zs, saj bo mogoče koga kaj 'prizadelo'.

    pa pač potem se za kdaj naslednjič tudi jaz priporočam glede vodstva oz. pomoči pri vodstvu :p
Nazaj na vrh Go down
David Thomas Clarke
Apprentice
Apprentice
David Thomas Clarke


Število prispevkov : 52
Join date : 21/03/2013

Razprava nov admin  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razprava nov admin    Razprava nov admin  EmptySob Mar 30, 2013 2:45 am

nč zamer prosm ampk si bla mau kruta zdej sorry.pomojm se gre sam za to pr tep ker njo bol poznaš ampk lej ko šiša mesto admina...itak mislm da vemo usi da je brookelle dejansko bolj pristojna,torej ma več izkušenj.ampak lej usi smo si različni tak da spoštujm tvoj komentar.

omfg kt en psihiater ej hehe creepy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
zoella rocher swan
Apprentice
Apprentice
zoella rocher swan


Število prispevkov : 138
Join date : 25/03/2013

Razprava nov admin  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razprava nov admin    Razprava nov admin  EmptySob Mar 30, 2013 2:53 am

    to pa res ni bilo kruto. povem po resnici - nič ne mislim zadrževati zase (: sej ne rabite kaj pisat, če vas moti. pač moje mnenje. jaz bi lahko rekla, da se z vami ne strinjam in bi dolgovezila, ampak nisem --> pustila sem vaše komentarje, pa sem napisala moje mnenje. sploh pa ne moreš reči, da ima več izkušenj, saj kolikor jaz poznam ariano, je na drugih forumih, kjer je adminka in ti lahko povem, da je neverjetna adminka. to ti govorim tudi iz mojih izkušenj, samo prosim, ne se kaj pritoževat, da ne pride do prepirov. pa kaj, če sem napisala kruto - napisala sem vsaj svoje mnenje.
Nazaj na vrh Go down
David Thomas Clarke
Apprentice
Apprentice
David Thomas Clarke


Število prispevkov : 52
Join date : 21/03/2013

Razprava nov admin  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razprava nov admin    Razprava nov admin  EmptySob Mar 30, 2013 2:59 am

jaz sem ga tudi.in nene sej nočm nobenga krega ustvart amapk zdej mi je clo bol do brookelline zmage.
rekla si da je ta ariana al nick al karkol že je na več forumih adminka. pol bi lohka res dala prložnost brookelle.ona si res to želi ariana ma pa tko rečen že use,zakj mora bit ona na nevem 5 forumih admin...brookelle pa na nobenmu pa še zlo si to želi. pa še ta header na forumu mislm da bi mogu bit bol nadnaraven---kar pa nč ne krivim ariano sam rečm da bi lohka bli usaj kakšni vampirji,angeli al pa demoni karkol u vezi s tem.

in tudi adminke nekatere ki jih nebom izdal...to sta dve...sta rekli da brookelle zasluži bolj.
Nazaj na vrh Go down
zoella rocher swan
Apprentice
Apprentice
zoella rocher swan


Število prispevkov : 138
Join date : 25/03/2013

Razprava nov admin  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razprava nov admin    Razprava nov admin  EmptySob Mar 30, 2013 3:07 am

    ni bilo mišljeno adminka na več forumih. bila je adminka na enem forumu, ki je bil rpg, ampak ga več ni. ariana si to tudi želi, mar ne? :p pa sej vsak ima svoje mnenje, zdej je pa pač odvisno od dveh članic, ki sta na neki meji med dvema stopnjama. samo se mi zdi, da bi morali gledati tudi na sposobnosti admink, torej art etc. ker imeti adminko, ki se s tem ne ukvarja, ni ravno prijetno, saj si za vse bolj kot ne, sam. in samo poglej trenutni header - take videvam samo še na angleških forumih, le-ta forum pa ima enega od takih, torej na takšen način. in to v pfs, sploh si ne morem predstavljati, kako je ariani to uspelo. mislim, da ne rabimo gledati samo po aktivnosti.
Nazaj na vrh Go down
ashley jane mackein
Master
Master
ashley jane mackein


Število prispevkov : 2206
Join date : 01/03/2012
Age : 24
Kraj : Find me and you will see...

Razprava nov admin  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razprava nov admin    Razprava nov admin  EmptySob Mar 30, 2013 3:48 am

jst dobesedno nimam nič proti nobenemu samo kokr jst vem se je brookelle full trudla da bi postala adminka in use...lej poznam jo tud u RL in res full se je trudila za to...nick je tud full dobra osebca sam milsm da je mogoče ne pravično da se je brooke kle trudila pa še več časa je gor na formu...

nočm se kregat sam povem svoje mnenje...

peace love you all :**
Nazaj na vrh Go down
savannah brinley highnote
Apprentice
Apprentice
savannah brinley highnote


Število prispevkov : 46
Join date : 20/03/2013
Age : 25
Kraj : london

Razprava nov admin  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razprava nov admin    Razprava nov admin  EmptySob Mar 30, 2013 6:41 am

se popolnoma strinjam z tabo ashley jane mackein :'D
Nazaj na vrh Go down
alexandra sky grey
Admin
Admin
alexandra sky grey


Število prispevkov : 7173
Join date : 03/12/2011
Kraj : forks

Razprava nov admin  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razprava nov admin    Razprava nov admin  EmptySob Mar 30, 2013 7:11 am

Hello oprostite,da vam nisem takoj odpisala - administrativne stvari. Smile
_____
Torej vaša mnenja in stanja so trenutno tak :
Brokele : 3 ( David, Savannah. Ashley )
Nick : 1 ( Zoella )
__
Torej jaz sem malo prebirala in počasi oz. danes bodo potekale avdicije za moderatorstvo bi to olajšalo vse skupaj ?
In vsak je po svoje v redu predstavil svoje mnenje. Sem pa vesela,da ste vse skupaj izpeljali brez kreganja Very Happy
Nazaj na vrh Go down
David Thomas Clarke
Apprentice
Apprentice
David Thomas Clarke


Število prispevkov : 52
Join date : 21/03/2013

Razprava nov admin  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razprava nov admin    Razprava nov admin  EmptySob Mar 30, 2013 7:14 am

sem jaz lohk moderator?

in ja pridni smo bli.in še + yeey brookelle zmaguje...ne sej ne,bravo nick.
Nazaj na vrh Go down
scarlett anderson
Apprentice
Apprentice
scarlett anderson


Število prispevkov : 13
Join date : 30/03/2013

Razprava nov admin  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razprava nov admin    Razprava nov admin  EmptySob Mar 30, 2013 7:16 am

    hejla. jaz še nimam glih nekam dosti prispevkov pa to, ampak sem zelo izkušena glede forumov in se javim za moderatorja (: ampak odločitev je vaša seveda ^^
Nazaj na vrh Go down
alexandra sky grey
Admin
Admin
alexandra sky grey


Število prispevkov : 7173
Join date : 03/12/2011
Kraj : forks

Razprava nov admin  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razprava nov admin    Razprava nov admin  EmptySob Mar 30, 2013 7:17 am

Hahha slow down everyone vidim,da moram zdaj odpreti avdicijo. In vsak ima možnost vsaj 4 bomo potrebovali Very Happy
Dajte mi samo 3 minute,da odprem temo Very Happy
Nazaj na vrh Go down
zoella rocher swan
Apprentice
Apprentice
zoella rocher swan


Število prispevkov : 138
Join date : 25/03/2013

Razprava nov admin  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razprava nov admin    Razprava nov admin  EmptySob Mar 30, 2013 7:26 am

    no, če že vsi tu pišete, se pa še kar jaz javim :p
Nazaj na vrh Go down
selene avalon amarth
Admin
Admin
selene avalon amarth


Število prispevkov : 510
Join date : 21/11/2011
Kraj : Somewhere

Razprava nov admin  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razprava nov admin    Razprava nov admin  EmptySob Mar 30, 2013 8:49 am

sem zlo zlo vesela in proud na vs use, ker se nistae skregal tuki, res happy. ampak taka je bla odločitev in nevem, zdej je prepozno da bi spreminjal. so mesta za moderatorje, a za admine so mesta zapolnjena. vem vsi smo na začetku hoteli biti admini, a to je neka odgovornost, in ja res vem, kok si brooke želi biti adminka, res vem, ampak če še ni bila, potem se tut ne znajde v adminastrativnem kotičku. okej zdej pa obljubljam, če admink več dni ne bo gor zaradi obveznosti, bom se za pomoč prvo obrnilo na brookelle, če se bo prijavila kot moderatorka in bomo videli kako bo stvar stekla.
Nazaj na vrh Go down
https://woolpot-rpg.slovenianforum.com
alexandra sky grey
Admin
Admin
alexandra sky grey


Število prispevkov : 7173
Join date : 03/12/2011
Kraj : forks

Razprava nov admin  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razprava nov admin    Razprava nov admin  EmptySob Mar 30, 2013 9:42 am

No če ste vsi povedali svoje mnenje bom potem to temo zaprla...
Nazaj na vrh Go down
zoella rocher swan
Apprentice
Apprentice
zoella rocher swan


Število prispevkov : 138
Join date : 25/03/2013

Razprava nov admin  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razprava nov admin    Razprava nov admin  EmptySob Mar 30, 2013 9:43 am

    mhm, nick naj ostane potem :3
Nazaj na vrh Go down
alexandra sky grey
Admin
Admin
alexandra sky grey


Število prispevkov : 7173
Join date : 03/12/2011
Kraj : forks

Razprava nov admin  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razprava nov admin    Razprava nov admin  EmptySob Mar 30, 2013 9:50 am

nobeden ni rekel da bo šel to je bilo bolj anmenejno kot mnenje da se nebi prepirali več Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Razprava nov admin  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razprava nov admin    Razprava nov admin  Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Razprava nov admin
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Woolpot RPG :: important stuff here, baby! ::  :: Beležnica mnenj-
Pojdi na: