Woolpot RPG
Dobrodošli na forumu, polnem presenečenjem. NA forumu, kjer ne poznamo neobičajnih stvari: le kaj bi bilo nenvadnega v svetu, kjer živijo vsa nadnaravna bitja, ki jih pozna ta svet? Woolpot čaka nate, da prestopiš njegova vrata ter postameš del tega čudnega mesteca. Se boš odzval/a klicu?
Woolpot RPG
Dobrodošli na forumu, polnem presenečenjem. NA forumu, kjer ne poznamo neobičajnih stvari: le kaj bi bilo nenvadnega v svetu, kjer živijo vsa nadnaravna bitja, ki jih pozna ta svet? Woolpot čaka nate, da prestopiš njegova vrata ter postameš del tega čudnega mesteca. Se boš odzval/a klicu?
Woolpot RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Forum bomo za nekaj časa zaprli zaradi velike neaktivnosti in kopiranja naše zasnove med poletnimi počitnicami ga bomo upam,da oživeli. Če nas želite poiskati nas najdete tukaj :
http://vampireacademy.the-up.com/forum
( označite povezavo,kliknite desni gumb na miški in odpri povezavo v novem zavihku )
 ______
AKTIVNI RPG FORUMI :
http://wild-free.slovenianforum.com/
 http://fever-in-paris.the-up.com/









DEMONI. VAMPIRJI. SENCE. ANGELI. VOLKODLAKI. nadnaravna bitja vas vabijo v deževno mestece woolpot, da se jim pridružite na njihovem neskončnem potovanju v nesmrtnosti. postanite del njihove kuture, zaživite novo življenje. od vstopa v svet teh nadnaravnih bitij te čaka samo še klik na gumb za registracijo... kaj še čakaš?









vse zahvale gredo forumotionu, da se je forum sploh lahko ustvaril. tako prejšnja tema foruma (twilight saga) kot tudi sedajšnja sta last teama in jo je prepovedano kopirati. za grafiko so združile moč vse adminke, prav tako za vsebinsko ureditev foruma. za html kode se moramo zahvaliti uporabnikom na forumu cauntion. avatarji, podpisi ter posti so osebna lastnina članov ter jo je prav tako prepovedano kopirati. hvala za razumevanje.









forumi, ki jih oglašujemo

Oglaševalni plakati Untitled-19

Oglaševalni plakati Craycray

Oglaševalni plakati Lp

Oglaševalni plakati Untsssitled-1

 

 Oglaševalni plakati

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
althea beatrice mevelaux
Admin
Admin
althea beatrice mevelaux


Število prispevkov : 399
Join date : 09/06/2012
Age : 27

Oglaševalni plakati Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Oglaševalni plakati   Oglaševalni plakati EmptyPon Jun 11, 2012 12:49 am

Ogromni plakati, ki napovedujejo, kateri film bo prišel v kino in kdaj.
Nazaj na vrh Go down
mary rebeca mackein
Apprentice
Apprentice
mary rebeca mackein


Število prispevkov : 20
Join date : 01/03/2013
Age : 33
Kraj : Somewhere in the world.

Oglaševalni plakati Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Oglaševalni plakati   Oglaševalni plakati EmptySob Mar 02, 2013 2:01 am

For Andy


Bil je oblačni dan in uzunaj je bilo mrzlo.Mary je skozi okno s svojimi ledenimi očmi gledala kako se ljudje odmikajo iz ulic v svoje domove.Odpravila se je v pritličje in si vezela jakno ter odšla iz hiše.Odločila se je da odide na sprehod.Hodila je po ulici z rokami v žepih svoje jakne in gledala naokoli.Na ulicah ni bilo žive duše.Niti avtomobilov ni bilo.Čista tišina.Vse kar se je slišalo so bili njeni koraki.Znašla se je v centru mesta.Trgovine so bile odprte.Ko je prišlavstopila v nakupovalno središče je tu pa tak kdo nakupoval.Odločila se je da gre malo pogledati v kakšno trgovino z oblekami.Odšla je v trgovino "Emo girls".Ogledovala si je obleke ampak ji nobena ni bila všeč.Odšla je iz nakupovalnega središča in se napotila proti kinu.Ni vedela zakaj gre tja samo preprosto odšla je.Ogledovala si je oglaševalno desko.Noben pameti film ni bil na sporedu,zato se je usedla na klopco in tipkala po telefonu.Čez čas se je začelo jasniti.Samo zavila je z očmi in pogled usmerila nazaj na telefon.Začela je pisati sporočilo za Ashley če bi se dobile ampak ona ni imela časa.Zato je odložila telefon in gledala naokoli.Čakala je da kdo pride.
Nazaj na vrh Go down
andy christian guvelle
Apprentice
Apprentice
andy christian guvelle


Število prispevkov : 130
Join date : 22/01/2013
Kraj : be careful maybe I'm walking behind you...........

Oglaševalni plakati Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Oglaševalni plakati   Oglaševalni plakati EmptySob Mar 02, 2013 10:56 am

Kaj za vraga naj pocne? Naj visi v sobi in se dolgocasi? Ne. To ravnokar pocne in nickaj prijetno ni. Naj malo zadrema? Ne. Zbusil se je pred pol ure. Naj se gre ucit? Hahaha, ta je pa dobra. Naj gre ven? Ja, ze, ampak kam? Park... Prevec oblacno. Gozd... Mogoce bj pa res lahko sprostil svojo pasjo stran, a kaj ko bi ga zacutili se ostali, bil je namrec v nedruzabnem razpolozenju... Na balkon pokadit enega ali dva? Seveda! Zakaj pa ne, medtem pa bo razmislil kam bo odsel potem. Vstal je z usnjenega stola in se odpravil na balkon. Rahlo je zapihalo, a ni ga zeblo. Nikoli ga ni, zahvaljujoc volkodlakovim genom. No, ja, mogoce bi ga zeblo na Antarktiki, ni bil poln volkodlak. Kakorkoli se, naslonjen je bil na ograjo in prizgal prvi cik. Kadil je in razmisljal o razlicnih stvareh. Kdo pa mislis da si ti mulc razvajen! Poberi se da te ne vidim! Fuck off!!! V spomin so se mu prikradli nekateri prizori prepirov z njegovim ocetom. Stresel se je, tega tipa je sovrazil. Vcasih si je prav zelel, da bi namesto mame odvlekli njega. Bil je preprican, da je bila Julianne Guvelle mrtva, a je bila v resnici res? Nihce ni vedel, pa naj je bil se tako zelo prijazen. Preden je opazil, je prvi cigaret pogorel do konca, tako se je zatopil v misli, da je skoraj pozabil nanj in je samodejno vdihaval in pihal ven dim. Prizgal je naslednjega, tokrat se je zazrl v daljavo. Ta velika drevesa so bila prav strasljiva in mogocna, bila so mu vsec. Tudi Andyeva hisa oziroma dvorec je bil v ulici nekaj posebnega, razlikoval se je od ostalih. Pa je sel se drugi cik... Odpravil se je nazaj v sobo, pograbil jakno in odsel ven. Seveda ne bi bil on, ce se ma poti ne bi zvrnil po stopnicah, nato pa nekaj casa sedel na tleh in se krohotal. Koncno se je odpravil ven, jakno pa je spet zgubil nelje na poti. Prisel je do kina, pa potem do plakatov. Tam je zagledal precej zdolgocaseno postavo svetlih las. Poznal jo je, zato je odsel do nje in se ji zarezal. "Hej," je rekel in se brez povabila usedel k njej. "Kako si?" jo je vprasal in se ji spet nasmehnil.
Nazaj na vrh Go down
mary rebeca mackein
Apprentice
Apprentice
mary rebeca mackein


Število prispevkov : 20
Join date : 01/03/2013
Age : 33
Kraj : Somewhere in the world.

Oglaševalni plakati Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Oglaševalni plakati   Oglaševalni plakati EmptyNed Mar 03, 2013 11:30 pm

Pogledala ga je."Hej Andy!Uredu pa ti?"je uprašala in pospravila slušalke.Gledala ga je in bila je resna."Slišala sem da se družiž z mojo sestro.Čerav se ne smeš kajne?"je rekla in ga gledala.Nekaj dni nazaj se je pogovarjala z Jasonom.Ni ga razumela zakaj se Ash ne sme družti z Andijem.Saj je čisto uredu tip.Kaj mu pa manjka?Nič.Pa kaj če zahajata skupaj v težave saj je tudi ona zahajala v težave."Andy,jaz res ne razumem Jasona.Zakaj se točno ti ne smeš družiti z Ash?"tega nikakor ni razumela."Am..poglej..Če ti bo Jason kaj naredil ti samo meni povej.Vem da se nerazumeta dobro in da se velikokrat znajdeta v boju.Zato ti samo mene takrat pokliči in bom prišla in se pogovorila z njim poleg tega sem starejša od njega in mora me ubogati"je rekla Mary in ga gledala.Vedela je da je Ash na dnu na robu zloma ampak ni vedela kako naj ji pomaga.Čakala je na njegov odziv.Ni vedela kaj naj še reče zato je bila tiho.

Notes:sori ker je tok pozn.
Nazaj na vrh Go down
andy christian guvelle
Apprentice
Apprentice
andy christian guvelle


Število prispevkov : 130
Join date : 22/01/2013
Kraj : be careful maybe I'm walking behind you...........

Oglaševalni plakati Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Oglaševalni plakati   Oglaševalni plakati EmptyNed Mar 03, 2013 11:44 pm

Zarezal se je. "Se kar..." je rekel. Ob vprasanju se je nelaj casa obotavljal. Kaj naj ji rece? Ga bo tudi ona napadla? Nazadnje se je odlocil da ji le pove. "No... Ja res se druzim z njo. Ne vem zakaj se ne bi, sam mi nic ne more," je rekel in bilo mu je nekoliko neprijetno. Zadnje besede so bile o Jasonu. Skomignil je z rameni in zmedeno pogledal. "Ne vem... Res ne vem ker nic takega ne delava. OK, parkrat sva se ze poljubila in ja, spodbujam njenk kajenje in ja, vlecem jo v tezave ampak krivdo prevzamem nase... Ta punca se mora malo sprostiti... Nic slabega ji ne delam." Pogledal je Mary. A je res slabo vplival na Jane? Ne. Ta slab vpliv je bil Jason. Ko ga vsaj ne bi bilo... Ce bi bil res v Nemciji kot je trdil... Naslednjim besedam je odkimal. "Ne. Sam bom... Itak mi nic ne more narediti, ne sme mi. Pa se ne upa." Tudi sam je pogledal Mary. Ker je bila tiho, se je skusal domisliti kaksne bolj vesele teme. Poskocil je in navduseno zaploskal z rokami. "Hej, nekaj sem se spomnil!!" Ko ji je ze hotel povedati kaj, pa so mu besede usle z glave. Namrscil se je in pomislil. "Fuck, pozabil sem... Joj, kaj je z mano? Tako zelo sem pozabljiv..." je rekel in jo pogledal, ce mu bo ona znala povedat.

Note: it's OK
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Oglaševalni plakati Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Oglaševalni plakati   Oglaševalni plakati Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Oglaševalni plakati
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Woolpot RPG :: Twilight Kavarnica ::  :: all roads lead to woolpot :: cinema-
Pojdi na: