Woolpot RPG
Dobrodošli na forumu, polnem presenečenjem. NA forumu, kjer ne poznamo neobičajnih stvari: le kaj bi bilo nenvadnega v svetu, kjer živijo vsa nadnaravna bitja, ki jih pozna ta svet? Woolpot čaka nate, da prestopiš njegova vrata ter postameš del tega čudnega mesteca. Se boš odzval/a klicu?

KazaloPortalCalendarGalleryPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava
Forum bomo za nekaj časa zaprli zaradi velike neaktivnosti in kopiranja naše zasnove med poletnimi počitnicami ga bomo upam,da oživeli. Če nas želite poiskati nas najdete tukaj :
http://vampireacademy.the-up.com/forum
( označite povezavo,kliknite desni gumb na miški in odpri povezavo v novem zavihku )
 ______
AKTIVNI RPG FORUMI :
http://wild-free.slovenianforum.com/
 http://fever-in-paris.the-up.com/

DEMONI. VAMPIRJI. SENCE. ANGELI. VOLKODLAKI. nadnaravna bitja vas vabijo v deževno mestece woolpot, da se jim pridružite na njihovem neskončnem potovanju v nesmrtnosti. postanite del njihove kuture, zaživite novo življenje. od vstopa v svet teh nadnaravnih bitij te čaka samo še klik na gumb za registracijo... kaj še čakaš?

vse zahvale gredo forumotionu, da se je forum sploh lahko ustvaril. tako prejšnja tema foruma (twilight saga) kot tudi sedajšnja sta last teama in jo je prepovedano kopirati. za grafiko so združile moč vse adminke, prav tako za vsebinsko ureditev foruma. za html kode se moramo zahvaliti uporabnikom na forumu cauntion. avatarji, podpisi ter posti so osebna lastnina članov ter jo je prav tako prepovedano kopirati. hvala za razumevanje.

forumi, ki jih oglašujemo

Share | 

Drevored

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
althea beatrice mevelaux
Admin
Admin

Število prispevkov : 399

ObjavljaNaslov sporočila: Drevored   Pon Jun 11, 2012 1:16 am

Široka pot, ob kateri rastejo velika drevesa.

----TWILIGHT.RPG----

and all that is hiddden will stay hidden:

Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
juliet faith lefevre
Apprentice
Apprentice

Število prispevkov : 46

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drevored   Pet Mar 01, 2013 8:30 am

FOR JASON;*

juliet je še naprej raziskovala to mestece, ko se je kar naenkrat znašla v parku. ni bila ne vem kakšna navdušenka nad naravo, saj se je veliko bolje počutila v središču mesta z vsemi tistimi premnogimi stavbami. še ena velika razlika med njo in med tipičnimi angeli. sprehajala se je naprej, ko je prišla do drevoreda. nad drevje se je že začel spuščati mrak in juliet se je nezadovoljno namrdnila, ker bo zopet prikrajšana za sonce. če bi bilo po njeno, bi cel dan uživala na soncu, svoj obraz izpostavljala sončnim žarkom ter mislila na popolnoma nič. takrat pa je opazila postavo, ki se ji je vedno bolj prebliževala in ko je bila dovolj blizu, da so se njene oči privadile, je spoznala da ji je ta oseba še kako prekleto znana. bila je njena napaka iz preteklosti in očitno so tisti zgoraj imeli nekakšne skrivne načrte z njo, ki pa juliet niso bili kaj pretirano všeč. zato se je kolikor hitro se je mogla skrila za bližje drevo in upala, da je jason ne bo opazil. tako je bilo ime temu mladeniču, ki ga je videla tik pred njegovo "smrtjo" oziroma preobraženjem v vampirja in to je bila ravno tista oseba, ki ji ni pomagala v stiski. ampak njegove vampirjeve oči so jo več kot očitno ujele pri neuspešnem dejanju, zato se je le prikazala izza drevesa ter se pred njim nerodno prestopila. ostala ji je še majhna možnost - da je ne bo prepoznal. ampak tudi to bo očitno kmalu splavalo v vodo.

----TWILIGHT.RPG----

Like the poison in her arm, like a whisper she was gone, like an angel, angels fall.
    Spoiler:

Nazaj na vrh Go down
jason ian mackein
Special
Special

Število prispevkov : 606

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drevored   Pet Mar 01, 2013 8:43 am

FOR JULIET ;*

Jason se je odpravil na nočni sprehod.Čerpav ni kaj preveč imel rad teme in bi raje preživel čas na soncu se je odločil da gre na zrak.Poleg tega ni imel kaj delati,ker vampirji seveda ne spijo.V ušesih je imel slušalke in glasbo je nabijal do konca.Seveda je poslušal njegovo najljubšo skupino Metalico.On je bil roker tako kot Ashley ampak ona je bila malo bolj mirna rokerica.Ni bila tko divja.
Kakorkoli,znašel se je na kraju,ki ga imenujejo "Drevored".Ni bil veliki ljubitelj narave ampak useno.Spehod je sprehod.Zavohal je znani vonj,ki pa se je kmalu zatem odaljil.Nato pa se je spet prebližal.Ni bil čisto prepričan kdo je to.Samo vedel je da je angel ampak on je poznal toliko angelov,da tega vonja ni prepoznal.Ubistvu se pa s te mi ubadal.Čez nekaj časa je to osebo ponesreči,ko je šel mimo nje udaril v ramo."Oprost."je rekel Jason nato pa odšel naprej,ampak se je še isto sekundo ustavil.Naredil je korak nazaj in se obrnil."Juliet?Si to ti?"jo je uprašal in jo gledal v oči.In je čisto prepoznal zaradi teme.
Nazaj na vrh Go down
juliet faith lefevre
Apprentice
Apprentice

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drevored   Sob Mar 02, 2013 2:46 am

svetlolaska se je prisiljeno nasmehnila in kot prava mala igralka odigrala svojo brezbrižnost. "oh, jason, ja jaz sem juliet, kako lepo te je videti." je precej mirno dejala ter se znova prestopila na drugo nogo. ta položaj, v katerem se je znašla je bil ekstremno neroden. ni vedela kako naj odreagira in pravzaprav sploh ni vedela kam naj položi svoji roki, kako naj sploh stoji, ali naj se ponovno prestopi ali ne. na koncu se je odločila da bo roke prekrižala in v tistem trenutku se je oglasila: "nisem vedela, da živiš v tem mestecu. sama sem prispela nedolgo nazaj. ampak ja, je lepo presenečenje." je dejala, čeprav se je polovico svojega govora dobesedno lagala. kdo pa je rekel, da angeli ne lažejo? "huh, vidim da si postal vampir ha? uživaš v tej vlogi?" mu je še dejala, čeprav pravzaprav sploh ni vedela kaj naj reče. vse kar je vedela je bilo to, da je bil ta položaj izredno neroden.

----TWILIGHT.RPG----

Like the poison in her arm, like a whisper she was gone, like an angel, angels fall.
    Spoiler:

Nazaj na vrh Go down
jason ian mackein
Special
Special

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drevored   Sob Mar 02, 2013 3:26 am

Jason jo je s svojimi priprtimi očmi gledal.Malo se je nasmehnil ker se je spremenila in jo je komaj prepoznal."Ne bi rekel da me je lepo videti precej živčna si videti."je rekel in pogledal v njene noge in se nasmehnil."Prestopaš se in neveš kaj bi naredila z rokami."je rekel Jason in še vedno gledal v njene noge."Saj ne živim tukaj.Občasno pridem sem.Trenutno se skrivam pred sestro ker je nočem videti.Aja da ne bo nesporazuma.Mislil sem na Ashley ker imam v tem mestu dve sestri.Aha ne bi rekel da e presenečenje."je rekel Jason in pospravil svoj iPod.Ob nasljednjem vprašanju je povzdvignil obrvi."Oh daj no Juliet.Ne delaj se kot da nič ne veš.Bila si zraven ko so me pretepli ampak mi nisi hotela pomagati.Čisto sem si zapomnil tvoj obraz tvoje lase in vse.Ne laži mi v obraz.In v tej vlogi se ne počutim dobro.Sploh nikoli nisem hotel biti vampir.Jaz sem vedel za nadnaravna bitja zato sem se jih izogibal."ji je rezlagal Jason in skušal ohraniti mirno kri.
Nazaj na vrh Go down
juliet faith lefevre
Apprentice
Apprentice

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drevored   Pon Mar 04, 2013 8:46 am

juliet je odmikala pogled od njegovega. preprosto ga ni mogla pogledati v oči in mu tako lagati. "no, lepo, da sem dobila popolno analizo svojega telesa in svojega početja." mu je zabrusila nazaj, saj je tako deloval njen obrambni mehanizem. vedno se je obnašala kot prava prasica, če je nekdo lahko opazil nekaj, kar je skušala čimbolj prikriti. "ashley? ona je tvoja sestra? hm...zanimivo." je samo dejala in preostalo pustila, da je obviselo v zraku. "ne gre se zato, da ti nisem hotela pomagati..." mu je dejala, ter pri tem stisnila zobe. sploh ji ni bilo všeč v kaj prehaja tale pogovor. "ah, kdo pa ne bi bil rad nesmrten in močan? prosim te lepo." mu je odgovorila na to, da ni hotel postati vampir. "mi pa laska, da si si zapomnil moj obraz." mu je nato še nesramno dejala in se pri tem namrdnila. pravzaprav ni hotela biti nesramna, ampak bilo ji je precej nelagodno

----TWILIGHT.RPG----

Spoiler:

Nazaj na vrh Go down
jason ian mackein
Special
Special

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drevored   Sob Mar 09, 2013 4:06 am

Nasmehnil se ji je."Kaj a zdaj se me pa ne upaš v oči pogledat Juliet?"jo je uprašal in ji z roko dvignil brado da ga je pogledala."Prosim in še kdaj."ji je odvrnil in jo resno gledal."Ja Ashley.Ona je moja sestra.Zakaj uprašaš draga dama?"jo je malo podražil in jo gledal naravnost v oči.Kaj je bilo sploh pomembno kdo je njegova sestra.O njej se pa z njo res ni hotel pogovarjati."Kaj res?No zakaj mi pa potem nisi Juliet?Zakaj si potem samo stala tam in me gledala s solznimi očmi in mi nisi pomagala?Zakaj?To se vedno sprašujem.Zakaj za božjo voljo mi nisi pomagala in si tam samo stala in se niti za milimeter nisi premaknila Juliet'"jo je samo spraševal Jason in v očeh so se mu prikazale solze."Jaz Juliet!"je zakričal in spustil par solz."Jaz Juliet!Rad bi imel otroke,vnuke popolno življenje kot človek.Ampak tega nikoli ne bom imel ker sem vampir.To ni tisto kar sem si želel.Močan se že dovolj.Nikoli v življenju nisem hotel biti vampir Juliet!"zdaj je že zares vpil čeprav ne bi smel vpiti na Juiet.Usedel se je na tla in pokrčil kolena in gledal nekam v daljavo."To kar sem zdaj nisem jaz Juliet."je rekel in še vedno gledal v daljavo.
Nazaj na vrh Go down
juliet faith lefevre
Apprentice
Apprentice

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drevored   Ned Mar 10, 2013 3:00 am

zdrznila se je ob njegovem dotiku in le kratek čas je lahko gledala v njegove oči. nato je zopet umaknila pogled ter dejala: "nevem zakaj je sploh pomembno ali te gledam v oči ali ne. saj se komaj poznava." skomignila je z rameni, ter mu odgovorila: "poznam jo in zdi se mi kar vredu dekle, ko jo enkrat v resnici spoznaš." še najmanj je zdaj želela z jasonom razpravljati o njegovi družini. bilo je tako... neprijetno. ob njegovem izbruhu se je znova zdrznila, na koži pa se ji je pojavila kurja polt. "zato ker ti nisem smela! zato ker to ni dovoljeno! zato ker so takšna pravila! bilo ti je namenjeno, da umreš in nato na novo zaživiš." je nato izbruhnila ona sama in si na koncu z dlanjo pokrila usta. povedala je preveč kot je smela. ko je nadaljeval svoj govor in pri tem sedel na tla, ga je juliet samo presenečeno pogledala. nato je še sama sedla poleg njega, ter končno izdavila: "tudi jaz si nisem želela postati angel. ampak ponudili so mi novo priložnost za življenje takšno kot bi ga morala od nekdaj živeti. tudi ti bi lahko to sprejel in mogoče na to, da si vampir gledal kot na novo priložnost da v življenju storiš tisto kar si najbolj želiš." malo je postala, zavzdihnila, ter na koncu še dodala: "meni bodo verjetno kmalu odvzeli krila, saj nisem izpolnila njihovih pričakovanj. nisem takšen angel, kakršnega bi si oni želeli."

----TWILIGHT.RPG----

Spoiler:

Nazaj na vrh Go down
jason ian mackein
Special
Special

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drevored   Sre Mar 13, 2013 5:00 am

Jason je prhinl in jo pogledal."Meni je pomembno.Če se skom pogovarjam je lepo da ga gledam v oči."je rekel Jas in jo gledal.Zavil je z očmi."Ne bi rekel da je.Nisi videla njene prave plati."je dodal in gledal naokoli.Res se ni hotel z njo pogovarjati o Ashley ker se mu ni zdela prava tema.Ko se je začela dreti na njega da mu ni smela pomagati in to je bil presenečen.Samo pogledal jo je in nič rekel.Ostal je brez besed."Zdi se mi da tega nebi smela povedati."je na koncu rekel in jo z rahlim nasmeškom na obrazu pogledal.Poslušal jo je kako mirno je razlagala.Še nikoli je ni slišal tako mirno razlagati.Vedno ko sta bila skupaj sta se samo drla drug na drugega in imela sovražne poglede.Zdaj pa sta bila umirjena in sproščena.Čeprav mu to ni bilo všeč si je mogel priznati da je Juliet imela prav.Mogoče pa je dobil še eno priložnost v življenju."Veš Juliet.Moram priznati da imaš prav.Mogoče pa sem res dobil še eno priložnost za življenje."je rekel in prikimal.Torej se je brez razloga drl na Juliet."Oprosti ker sem se drl na tebe prej.In zakaj?Kaj si naredila da ti bodo mogoče odvzeli krila.Meni se zdiš uredu."je rekel in jo pogledal.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drevored   

Nazaj na vrh Go down

Drevored
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1