Woolpot RPG
Dobrodošli na forumu, polnem presenečenjem. NA forumu, kjer ne poznamo neobičajnih stvari: le kaj bi bilo nenvadnega v svetu, kjer živijo vsa nadnaravna bitja, ki jih pozna ta svet? Woolpot čaka nate, da prestopiš njegova vrata ter postameš del tega čudnega mesteca. Se boš odzval/a klicu?
Woolpot RPG
Dobrodošli na forumu, polnem presenečenjem. NA forumu, kjer ne poznamo neobičajnih stvari: le kaj bi bilo nenvadnega v svetu, kjer živijo vsa nadnaravna bitja, ki jih pozna ta svet? Woolpot čaka nate, da prestopiš njegova vrata ter postameš del tega čudnega mesteca. Se boš odzval/a klicu?
Woolpot RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Forum bomo za nekaj časa zaprli zaradi velike neaktivnosti in kopiranja naše zasnove med poletnimi počitnicami ga bomo upam,da oživeli. Če nas želite poiskati nas najdete tukaj :
http://vampireacademy.the-up.com/forum
( označite povezavo,kliknite desni gumb na miški in odpri povezavo v novem zavihku )
 ______
AKTIVNI RPG FORUMI :
http://wild-free.slovenianforum.com/
 http://fever-in-paris.the-up.com/









DEMONI. VAMPIRJI. SENCE. ANGELI. VOLKODLAKI. nadnaravna bitja vas vabijo v deževno mestece woolpot, da se jim pridružite na njihovem neskončnem potovanju v nesmrtnosti. postanite del njihove kuture, zaživite novo življenje. od vstopa v svet teh nadnaravnih bitij te čaka samo še klik na gumb za registracijo... kaj še čakaš?









vse zahvale gredo forumotionu, da se je forum sploh lahko ustvaril. tako prejšnja tema foruma (twilight saga) kot tudi sedajšnja sta last teama in jo je prepovedano kopirati. za grafiko so združile moč vse adminke, prav tako za vsebinsko ureditev foruma. za html kode se moramo zahvaliti uporabnikom na forumu cauntion. avatarji, podpisi ter posti so osebna lastnina članov ter jo je prav tako prepovedano kopirati. hvala za razumevanje.









forumi, ki jih oglašujemo

vprašanja in predlogi Untitled-19

vprašanja in predlogi Craycray

vprašanja in predlogi Lp

vprašanja in predlogi Untsssitled-1

 

 vprašanja in predlogi

Go down 
+8
David Thomas Clarke
alexandra sky grey
zoella rocher swan
scarlett sophia rocher
michael brooks
althea beatrice mevelaux
quinn monique anderson
selene avalon amarth
12 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
selene avalon amarth
Admin
Admin
selene avalon amarth


Število prispevkov : 510
Join date : 21/11/2011
Kraj : Somewhere

vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: vprašanja in predlogi   vprašanja in predlogi EmptyČet Feb 21, 2013 2:05 am

      ---vprašanja in predlogi;
      THIS IS HOW WE DO IT
      gotovo ima kdo kakšno vprašanje? kar sem, admini se bomo potrudili čim bolje odgovoriti nanj, seveda pa sem spadajo tudi predlogi, s katerimi bo forum še boljši.
Nazaj na vrh Go down
https://woolpot-rpg.slovenianforum.com
quinn monique anderson
Apprentice
Apprentice
quinn monique anderson


Število prispevkov : 76
Join date : 28/08/2012

vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja in predlogi   vprašanja in predlogi EmptySob Mar 02, 2013 9:08 pm

no, naj najprej forum fuuuuuuuuul pohvalim, če bom že dajal predloge. grafika je za umret, vsaka čast vsem adminkam, da ste jo skup spravle. tud ideja je super, ker je nekaj tega kar že mamo (vampriji, volkodlaki) in potem nekaj čist običajnega, na kar ful forumov pozabla (angeli, domeni) potem pa še nekaj, česar še nisem zasledila na slovenski rpg sceni, ali pa vsaj ne v tej obliki (sence), tako da vsaka vam čast!!!!! forum je ah-mazing ! tudi ljudje se mi zdjo super, o kvaliteti postov raje ne bom govorila, ker karkoli bi rekla, bi nekoga zanemarila - eni so res jači eni malo manj, ampak nekje pač moreš začeti xp všeč mi je, da tudi admini tu pa tam spacajo kak awsome post skupaj, kar je na enih forumih rekdo, ali pa majo vsi pač tisto osebo, ki je kao 'admin' in pol ves forum upravljajo iz tistega računa.... tako, da res vse pohvale admin timu!!!! *.* p to the prfect!

torej moj predlog, da s enem spet razpisala :p amm, tam pri povezavicah bi blo fajn če bi naredili temo wanted add. pač tema v katero lahko potem uporabniki napišejo, če rabijo kakšnega brata sestro, ljubimca, itd. ki bi imel nekaj z njihovo preteklostjo ali kakorkoli in potem se lahko nekdo registrira pod tem imenom, ali pa pač doda to zgodbo. če ste zdaj skapirali kaj vam hočem povedat potem ste geniji :pp haha. no, v glavnem odpreš temo vanjo napišeš npr. 'moja anja je bila tega in tega leta posiljena in bi bilo res fajn, če bi se našel kdo ki bi prevzel to vlogo. veliko bi mi pomenilo če bi zbrali tega pa tega face calim-a, o podrobnostih se lahko zmenimo preku zs-jev.' in potem pač tko naprej. to karakterja ne omejuje, da se lahko druži samo z tisto osebo, v bistvu je lahko čist normalno na forumu in si piše z vsemi, samo pač tale povezavica je pomembna med tema dvema.. upam, da ste me zaštekali ... xD ker pač mislim, da se je včasih tudi lažje registrrat, če že maš malo zgodbe naplete, čeprav je to le ena veja od celotnega drevesa vašega lika... anyway, samo predlagam pač, ni pa nujno xp (nujno se morem naučit NE dolgovezit!!!!!!) :*
Nazaj na vrh Go down
selene avalon amarth
Admin
Admin
selene avalon amarth


Število prispevkov : 510
Join date : 21/11/2011
Kraj : Somewhere

vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja in predlogi   vprašanja in predlogi EmptySob Mar 02, 2013 9:37 pm

Prvo kor prvo, hvala za zgornjo pohvalo, nam zelo pomeni admiom, nekaj tko lepega napisan, haha.:**

Glede predloga pa se bolj super, moram priznat (ops, ojoj) da smo cisto pozabili na nekaj takega, super da si tole spisala, upam da bo cim vec takih predlogov tut v prihodnosti, bomo dodali Very Happy

Na dalj se razpises, bolje je. Saj ves, vecje je vedno boljse;)
Nazaj na vrh Go down
https://woolpot-rpg.slovenianforum.com
althea beatrice mevelaux
Admin
Admin
althea beatrice mevelaux


Število prispevkov : 399
Join date : 09/06/2012
Age : 27

vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja in predlogi   vprašanja in predlogi EmptySob Mar 02, 2013 10:10 pm

no, ena zahvala gre pač tudi z moje strani, sem vesela, da se je ideja o drugih rasah dobro prijela (; admini smo pač želeli v RPG vnsti neko svežino glede bitij in kot vidim, nam je to nekako uspelo (; hvala tudi, da si izrazila svoje mnenje, saj samo tako lahko forum tudi izboljšujemo - skupaj.
glede tvojega predloga je pa sel že vse povedala. S tole prenovico je bilo toliko dela, da je pravzaprav forum še nekoliko pomanjkljiv, kot si najbrž opazila, tudi tem nimamo še odprtih. Se opravičujem za to, da toliko zavlačujemo.
Nazaj na vrh Go down
michael brooks
Apprentice
Apprentice
michael brooks


Število prispevkov : 22
Join date : 17/03/2013

vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja in predlogi   vprašanja in predlogi EmptyNed Mar 17, 2013 9:02 am

kratko in jedrnato XD
men se zdi, da bi blo fuul dobr, če bi bla klepetalnica pr widgetih
Nazaj na vrh Go down
selene avalon amarth
Admin
Admin
selene avalon amarth


Število prispevkov : 510
Join date : 21/11/2011
Kraj : Somewhere

vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja in predlogi   vprašanja in predlogi EmptyNed Mar 17, 2013 9:09 am

Dobite;)
Nazaj na vrh Go down
https://woolpot-rpg.slovenianforum.com
scarlett sophia rocher
Apprentice
Apprentice
scarlett sophia rocher


Število prispevkov : 34
Join date : 01/03/2013

vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja in predlogi   vprašanja in predlogi EmptyPet Mar 22, 2013 7:25 am

hej :3 nekaj časa nazaj sem opazila tisti predlog od quinn za wanted ads ampak ga nisem še nikje rzasledila Wink res bi bilo fino če bi to imeli Very Happy pa nič ne priganjam ker vem da imate tudi veliko drugega dela in vam lahko uide iz glave. samo pravim Smile
Nazaj na vrh Go down
zoella rocher swan
Apprentice
Apprentice
zoella rocher swan


Število prispevkov : 138
Join date : 25/03/2013

vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja in predlogi   vprašanja in predlogi EmptyPon Mar 25, 2013 9:32 am

forum se mi res zdi zanimiv, vendar bi opozorila le eno: face claimi so horrible Surprised sploh niso urejeni. sama sem zelo težko našla nek face claim, saj nevem, ali je že ta zaseden, ali ne :$ odlično bi bilo, da bi se člani ponovno prijavili za fcje al whatewer. v glavnem - zdi se mi, da je to ena pomembnejših tem na forumu, zato le poskrbite, da bo urejena (:
Nazaj na vrh Go down
alexandra sky grey
Admin
Admin
alexandra sky grey


Število prispevkov : 7173
Join date : 03/12/2011
Kraj : forks

vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja in predlogi   vprašanja in predlogi EmptyTor Mar 26, 2013 3:07 am

Scarlett : Bom jaz poskrbela danes Smile
Zoe : se strinjam z tabo bomo na novo odprli,ker je zares popolnoma neurejeno Smile
Nazaj na vrh Go down
David Thomas Clarke
Apprentice
Apprentice
David Thomas Clarke


Število prispevkov : 52
Join date : 21/03/2013

vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja in predlogi   vprašanja in predlogi EmptyPet Mar 29, 2013 6:38 am

no hehe pač opazu sm pr ostalih forumih nekakšne CBox-e pač kar se mi zdi ful fajn.
Nazaj na vrh Go down
brookelle mckenzie bones
Master
Master
brookelle mckenzie bones


Število prispevkov : 3208
Join date : 23/01/2012
Age : 26
Kraj : my world ;D

vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja in predlogi   vprašanja in predlogi EmptySob Mar 30, 2013 1:58 am

jooj ja to sn tut js vidla.dej to bi blo ful kul met :'3
Nazaj na vrh Go down
zoella rocher swan
Apprentice
Apprentice
zoella rocher swan


Število prispevkov : 138
Join date : 25/03/2013

vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja in predlogi   vprašanja in predlogi EmptySob Mar 30, 2013 2:39 am

pa saj je chat za to :p ponavadi se mi zdi, da cboxi postanejo neaktivni, pa postajajo malce dolgočasni. potem se mi zdi, da lahko pride do spamma, oglaševanja etc. (: my opinion, če koga kaj moti, naj ta post spregleda :p
Nazaj na vrh Go down
noah vanderbilt
Apprentice
Apprentice
noah vanderbilt


Število prispevkov : 23
Join date : 30/03/2013

vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja in predlogi   vprašanja in predlogi EmptySob Mar 30, 2013 6:08 am

    a je možno, da tvoj lik na forumu spada pod navadnega civila? mogoče lovca.
    it would be nice.
Nazaj na vrh Go down
alexandra sky grey
Admin
Admin
alexandra sky grey


Število prispevkov : 7173
Join date : 03/12/2011
Kraj : forks

vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja in predlogi   vprašanja in predlogi EmptySob Mar 30, 2013 6:57 am

Oo ja se najdejo izjeme lovca na bitja bi definitvno rabili tako,da seveda.
Nazaj na vrh Go down
zoella rocher swan
Apprentice
Apprentice
zoella rocher swan


Število prispevkov : 138
Join date : 25/03/2013

vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja in predlogi   vprašanja in predlogi EmptySob Mar 30, 2013 8:08 am

ne najdem kode pasice :p mi jo lahko daste, prosim?
Nazaj na vrh Go down
alexandra sky grey
Admin
Admin
alexandra sky grey


Število prispevkov : 7173
Join date : 03/12/2011
Kraj : forks

vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja in predlogi   vprašanja in predlogi EmptySob Mar 30, 2013 9:48 am

vprašanja in predlogi Untitled-1

Koda:
[url=http://woolpot-rpg.slovenianforum.com/][img]http://shrani.si/f/33/uP/4tOIW0NX/untitled-1.png[/img][/url]
Izvoli Smile




Nazadnje urejal/a alexandra sky grey Sob Mar 30, 2013 10:03 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
zoella rocher swan
Apprentice
Apprentice
zoella rocher swan


Število prispevkov : 138
Join date : 25/03/2013

vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja in predlogi   vprašanja in predlogi EmptySob Mar 30, 2013 10:01 am

    awh, hvala (: ker potrebujem za oglaševanje. (.
Nazaj na vrh Go down
alexandra sky grey
Admin
Admin
alexandra sky grey


Število prispevkov : 7173
Join date : 03/12/2011
Kraj : forks

vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja in predlogi   vprašanja in predlogi EmptySob Mar 30, 2013 10:04 am

ni problema potem na pošlji samo linke od forumov ali pa pasice Smile
Nazaj na vrh Go down
zoella rocher swan
Apprentice
Apprentice
zoella rocher swan


Število prispevkov : 138
Join date : 25/03/2013

vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja in predlogi   vprašanja in predlogi EmptyNed Mar 31, 2013 7:25 am

v bistvu je to bolj napaka, ampak nisem našla druge teme - tam v widgetsih, pri adminih, pri nicku pač ni povezave do profila. (; mogoče povezave še ni zaradi pač tiste razprave, but anyway.
Nazaj na vrh Go down
selene avalon amarth
Admin
Admin
selene avalon amarth


Število prispevkov : 510
Join date : 21/11/2011
Kraj : Somewhere

vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja in predlogi   vprašanja in predlogi EmptyNed Mar 31, 2013 7:28 am

Hvala za opozorilo, bomo popravil;)
Nazaj na vrh Go down
https://woolpot-rpg.slovenianforum.com
cindy winchester
Apprentice
Apprentice
cindy winchester


Število prispevkov : 25
Join date : 25/03/2013
Age : 31

vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja in predlogi   vprašanja in predlogi EmptyTor Apr 02, 2013 1:02 am

    perhaps a thing, ki bi vam vzela eno minutko časa - sem videla, da ljudje nimajo tipičnega obarvanega imena - and i kind of think they would deserve it *-* - mogoče s kakšno modro, ali nekaj pač, samo tolko, da se da ljudi, ki so se opisali diferenciirat z tistimi, ki se še niso P:
Nazaj na vrh Go down
noah vanderbilt
Apprentice
Apprentice
noah vanderbilt


Število prispevkov : 23
Join date : 30/03/2013

vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja in predlogi   vprašanja in predlogi EmptyTor Apr 02, 2013 3:21 am

    eden mali predlogec. kaj ko bi si ljudje preden komur pišejo v njegov plot page vsaj malo izoblikovali neko idejo. point je v tem, da če nekomu pišeš, želiš imeti z njim neko povezavo in je po pravici povedano odbijajoče da napišeš oh my head is empty, can you create something. tako potem večina pogovorov izpade preveč random in dolgočasnih, posledica tega pa je da se takih pogovorov folk dosti hitro naveliča in potem pride do neaktivnosti. nočem nobenega žalit, hočem samo prispevat k temu, da bi bil forum uspešnejši kar pa se najlažje doseže z kvalitetnimi prispevki (:
Nazaj na vrh Go down
selene avalon amarth
Admin
Admin
selene avalon amarth


Število prispevkov : 510
Join date : 21/11/2011
Kraj : Somewhere

vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja in predlogi   vprašanja in predlogi EmptyTor Apr 02, 2013 3:31 am

    cindy, bom to takoj uredila, hvala (;

    Noah, s teboj se pa cisto strinjam, res je brez pomena nekomu pisati v plot brez ideje. Bom pisala v opozorila, drugace lahko tudi sam.
Nazaj na vrh Go down
https://woolpot-rpg.slovenianforum.com
noah vanderbilt
Apprentice
Apprentice
noah vanderbilt


Število prispevkov : 23
Join date : 30/03/2013

vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja in predlogi   vprašanja in predlogi EmptyTor Apr 02, 2013 3:37 am

    selene avalon amarth je napisal/a:
      cindy, bom to takoj uredila, hvala (;

      Noah, s teboj se pa cisto strinjam, res je brez pomena nekomu pisati v plot brez ideje. Bom pisala v opozorila, drugace lahko tudi sam.

    oh, kar tebi prepustim.
    gracias!
Nazaj na vrh Go down
Victor Roux
Apprentice
Apprentice
Victor Roux


Število prispevkov : 3
Join date : 24/04/2013

vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja in predlogi   vprašanja in predlogi EmptyNed Maj 05, 2013 11:34 pm

A ta forum je sploh še aktiven? Ker jez genialen človek se prijavim, potem pa grem na počitnice 1000km stran in sem bolj ali manj brez interneta. Se mi pa zdi, da bi bla škoda, če bi forum propadu, ker ni kaj dosti slovenskih rpg-jev, ki bi bili dejansko taki, da moraš napisat rpg post in si neki izmišljen lik v izmišljenem svetu/mestu.

Drugače pa bo še malo trajalo, da jaz uredim plot page in podobno, ker je s tablico težko delat te stvari, do računalnka pa bom verjetno prišla šele jutri.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja in predlogi   vprašanja in predlogi Empty

Nazaj na vrh Go down
 
vprašanja in predlogi
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Woolpot RPG :: important stuff here, baby! ::  :: Beležnica mnenj-
Pojdi na: