Woolpot RPG
Dobrodošli na forumu, polnem presenečenjem. NA forumu, kjer ne poznamo neobičajnih stvari: le kaj bi bilo nenvadnega v svetu, kjer živijo vsa nadnaravna bitja, ki jih pozna ta svet? Woolpot čaka nate, da prestopiš njegova vrata ter postameš del tega čudnega mesteca. Se boš odzval/a klicu?
Woolpot RPG
Dobrodošli na forumu, polnem presenečenjem. NA forumu, kjer ne poznamo neobičajnih stvari: le kaj bi bilo nenvadnega v svetu, kjer živijo vsa nadnaravna bitja, ki jih pozna ta svet? Woolpot čaka nate, da prestopiš njegova vrata ter postameš del tega čudnega mesteca. Se boš odzval/a klicu?
Woolpot RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Forum bomo za nekaj časa zaprli zaradi velike neaktivnosti in kopiranja naše zasnove med poletnimi počitnicami ga bomo upam,da oživeli. Če nas želite poiskati nas najdete tukaj :
http://vampireacademy.the-up.com/forum
( označite povezavo,kliknite desni gumb na miški in odpri povezavo v novem zavihku )
 ______
AKTIVNI RPG FORUMI :
http://wild-free.slovenianforum.com/
 http://fever-in-paris.the-up.com/









DEMONI. VAMPIRJI. SENCE. ANGELI. VOLKODLAKI. nadnaravna bitja vas vabijo v deževno mestece woolpot, da se jim pridružite na njihovem neskončnem potovanju v nesmrtnosti. postanite del njihove kuture, zaživite novo življenje. od vstopa v svet teh nadnaravnih bitij te čaka samo še klik na gumb za registracijo... kaj še čakaš?









vse zahvale gredo forumotionu, da se je forum sploh lahko ustvaril. tako prejšnja tema foruma (twilight saga) kot tudi sedajšnja sta last teama in jo je prepovedano kopirati. za grafiko so združile moč vse adminke, prav tako za vsebinsko ureditev foruma. za html kode se moramo zahvaliti uporabnikom na forumu cauntion. avatarji, podpisi ter posti so osebna lastnina članov ter jo je prav tako prepovedano kopirati. hvala za razumevanje.









forumi, ki jih oglašujemo

13th house on the right side of the street Untitled-19

13th house on the right side of the street Craycray

13th house on the right side of the street Lp

13th house on the right side of the street Untsssitled-1

 

 13th house on the right side of the street

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
althea beatrice mevelaux
Admin
Admin
althea beatrice mevelaux


Število prispevkov : 399
Join date : 09/06/2012
Age : 27

13th house on the right side of the street Empty
ObjavljaNaslov sporočila: 13th house on the right side of the street   13th house on the right side of the street EmptyPet Mar 01, 2013 7:27 am

Na številki 13 v ulici izgubljenih duš najdete dvorec. To je temačna zgradba, ki je zelo skrivnostna in veličastna, kot tudi osebek, ki živi v njej.
Nazaj na vrh Go down
andy christian guvelle
Apprentice
Apprentice
andy christian guvelle


Število prispevkov : 130
Join date : 22/01/2013
Kraj : be careful maybe I'm walking behind you...........

13th house on the right side of the street Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 13th house on the right side of the street   13th house on the right side of the street EmptyPet Mar 08, 2013 3:54 am

For Ash
Notes: sorry ker je sele zdej...

Dolgcas, dolgcas, dolgcas, dolgcas- kaj??! Hitro je povlekel stran nazaj gor. Sranee, kaj je bilo to? Nekdo je n spletu objavil prispevek o Andyu, napisal je naj bi bil zvezdnik nekaksna posast, ciljal je na volkodlaka ali nekaj, zraven je bil posnetek v katerem je Andy zarencal na novinarja. Kdaj je ze bilo to? Saj res, enkrat ga je zelo razjezil in Chris s ni mogel zadrzati. V roke je vzel telefon in poklical agenta. Povedal mu je vse, poslal mu je link tiste ttrani in upal na najboljse. Agent je rekel da bo cez pet minut pri njem in res je bil, pa se polno drugega osebja. V sobo je prisel tudi oce, ki sploh ni vedel za kaj se gre dokler mu niso vsega razlozili. To bi bilo lahko katastrofalno zanj, ce bi se razvedelo kaj je Andy v resnici. To je vedelo le par ljudi, niti nekateri njegovih bliznjih prijateljev niso vedeli kaj je ali pa so vedeli samo za volcjo stran. Pogovarjali so se celo uro in skusali najti resitev, Andy je vmes pokadil dve skatlici cigaretov in izrekel toliko kletvic kot jih prej v zivljenju ni. Tokrat ga je oce samo grdo pogledal a ni rekel nicesar. Koncno so se dogovorili kaj bojo in odsli. Chrisu so narcili naj se vede normalno in naj se cim manj mece ven, nato pa odsli. Pospremil jih je do vrat, tam pa je zagledal Ashley. Na obraz se mu je prikrasel nasmesek. "Hej, je rekel in ji pridrzal vrata. "Pridi." Se zadnjic je zavpil adijo njegovi ekipi, nato pa se spet obrnil proti Ash. "Kako si? Nekaj ti moram nujno povedat," je rekel in jo prijel za roko, nato pa z vampirsko hitrostjo odsel do sobe. Ta je bila seveda zelo azmetana a ni ga bilo sram, niti ko so bli noter vsi ostali. Pocil se je na posteljo in jo pogledal. "Grozne novice imam," je rekel.
Nazaj na vrh Go down
ashley jane mackein
Master
Master
ashley jane mackein


Število prispevkov : 2206
Join date : 01/03/2012
Age : 24
Kraj : Find me and you will see...

13th house on the right side of the street Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 13th house on the right side of the street   13th house on the right side of the street EmptyPet Mar 08, 2013 4:38 am

Ashley je ležala na kavču in preklaplala programe na televiziji.Prišla je do programa in na TV-ju zagledala Andija.V isti sekundi se je usedla in gledala.Ravno je imel intervju na MTV-ju.Šlo je proti koncu.Ko je bilo konec je Ash ustala i se odpravila v kuhinjo.Odprla je hladilnik in ga v istem momentu še zaprla.Premislila si je in se odločila da gre na obisk k Chrisu.Živel je v njeni ulici ampak useno je uzela svoj BMW in ga vžgala.Še predno pa je sploh odšla do njega je morala k Jasonu da mu nekaj odnese in rekel ji je da se ji mora za nekaj opravičiti.Ko se je odpeljala jo je Jason že čakal uzunaj z nasmeškom.Čeprav je bilo to zelo nenavadno za njega mu je nasmehn vrnila.Odšla je do njega in nepričakovano jo je objel.Vrnila mu je objem.Pogovarjala sta se eno uro in se pobotala.Zdaj ji je celo dovolil naj dela kar hoče.Z nasmeškom na obrazu se je odpravila k Andiju.Ko se je pripeljala k njemu je videla njegovo ekipo.Namrščila je obrvi in izstopila iz avta.Prikazala se je pred vrati in se mu nasmehnila."Hej...am ubisvu sem super pa ti?"je rekla Ash in mu vrnila velik nasmešek,ki pa je kmalu za tem izginil.Njen obraz je bil resen."Kaj je kaj se je zgodilo?"še preden je lahko izvedela se je prikazala v njegovi sobi.Čeprav je bila razmetana ni imela nič proti.Sploh pa njena je bila ista.Nasmehnila se je na razmetano sobo nato pa se resno usedla zraven Chrisa."Daj povej mi že kaj se je zgodilo!"je čisto zaskrbljena rekla Ash.

Notes:sej je kull pa sori za lame post...
Nazaj na vrh Go down
andy christian guvelle
Apprentice
Apprentice
andy christian guvelle


Število prispevkov : 130
Join date : 22/01/2013
Kraj : be careful maybe I'm walking behind you...........

13th house on the right side of the street Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 13th house on the right side of the street   13th house on the right side of the street EmptySob Mar 09, 2013 6:09 am

Note: fuck spet sm use imela spisan in se mi je lepo zaprla stran... Sorry jebe me povezava...

Odkimal je. "Grozno," je rekel. Pogledal jo je v oci ko se je usedla k njemu na posteljo in globoko vdihnil. "Nekdo je na spletu objavil prispevek o meni, da sem volkodlak ali nekaj takega. Zraven je dal tudi posnetek na katerem se razlocno slisi kako rencim, moje oci pa imajo drugacno barvo... In spomnim se tistega intervjuja, Ashley strah me je..." Preden bi pocakal na dovoljenje je glavo polozil v njeno narocje in pod njo dal se roke. Z njo se je vedno pocutil kot s starejso sestro ki je nikoli ni imel, vse ji je lahko zaupal in nikoli ne bi nobenemu izdala. Pa nikoli prj ga ni skrbelo, tokrat ga je, prekleto slo se je za njegovo zivljenje! Ah kaj zivljenje, slo se je za nekaj pomembnejsega... Slo se je za njegovo kariero. Tedo je delal, prevc trdo da bi se mu zdaj vse podrlo. Se vedno v njenem narocju jo je pogledal navzgor v oci. "Zakaj se mi to dogaja?" je vprasal. Ok, niki ni bil pravi angel ko je prislo do obnasanja ampak tako grozen spet ni bil. Najraje bi zajokal a ni mogel, pa s ni se spodobilo ceprav si je pred njo upal jokati, pa tudi na koncertih je. Pred miliijoni ljudi. Skusal je najti kaksno veselo temo a je ni. Preprosto ni slo, ta clanek je njegov dan postavil na glavo. Samo stiskal se je k Ash in upal da ga bo znala vsaj malo razveseliti.
Nazaj na vrh Go down
ashley jane mackein
Master
Master
ashley jane mackein


Število prispevkov : 2206
Join date : 01/03/2012
Age : 24
Kraj : Find me and you will see...

13th house on the right side of the street Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 13th house on the right side of the street   13th house on the right side of the street EmptySob Mar 09, 2013 6:18 am

Ash je na široko odprla oči in enako tudi usta.Samo gledala ga je."What!!!"je kar naenkrat zavpila."OMG!Kaj boš zdaj narediL?A ti lahko kako pomagam?"ga je uprašala use bolj zaskrbljena je bila.Ni vedela kaj bo če se to razve.Ni hotela da se Andiju kaj zgodi še posebno njegovi karjeri.Bila je čisto šokirana in ni vedela kaj naj reče ubistvu kaj naj naredi.Stisnila ga je k sebi.Ni vedela kako naj ga potolaži ker je še sama bila čisto zaskrbljena in prestrašena."Nevem Andy ampak vem da bom tega,ki je to objavil razbila!"je rekla Ash in še vedno stiskala k sebi Andija.Gledala ga ja in razmišljala kaj bo naredila.Čez čas se je domislila."Veš kaj?To bom naredila kar zdaj!"na rahlo je odrinila Chrisa in ustala."Prav zdaj bom tega poiskala in ga nalomila da ne bo vedel sploh kdo je.In noben me ne bo ustavil!"je rekla Ash in se jezno odpravila proti vratom da gre proti vhodnim vratom a jo je nekaj ustavilo.Seveda Andy."Andy spusti me!To bom naredila ne glede na kaj!"je bila trmasta Ash.

Notes:sej je kull....tud men se to dogaja.
Nazaj na vrh Go down
andy christian guvelle
Apprentice
Apprentice
andy christian guvelle


Število prispevkov : 130
Join date : 22/01/2013
Kraj : be careful maybe I'm walking behind you...........

13th house on the right side of the street Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 13th house on the right side of the street   13th house on the right side of the street EmptySob Mar 09, 2013 7:41 am

Po navadi bi se temu zasmejal, a tokrat je bil prevec odsoten. Obupano je odkimal in skomignil z rameni. "Ne vem, nimam pojma..." Glavo je zakopal aamo se goblje in zavzdihnil. Ni si hotel unicit zivljenja, kdo si ga pa je? Le kaj bi rekli njegovi obozevalci? Izgubil bi vsaj polovico, ce ne vsh. Pa se vse zakone in pravila bi prekrsil, verjetno bi se s priznanjem obsodil na smrt. Hitro je odkimal. "Ne, ne smes. Premislil sem si, ne mi pomagat. Noxem te vpletati v to." Res je ni hotel vpletati v to sranje, kako bi ga Jason sele takrat sovrazil, pa se on bi smega sbe sovrazil ker je v to vpletal najboljso prijateljico. NJprej njenih besed ni takoj djel. Samo zmedeno je gledal, nato pa poskocil pokonci. Pojavil se je pred njo in jo prestraseno gledal "Ne! Ne naredi tega... Prosim te, potem bojo govorili se o tebi... Proim, samo nehaj... ni ti treba..." Postavil se je pred vata in jo poskusal odriniti. Ne ... Ce bo to storila... Kaj pa ce je tisti ki jw to objavil tudi vampir ali pa se kaj hujsega? Ne bi prezivela, zagotovo ji ne bi uspelo pa ne da je dvomil vanjo. "Saj bo moja ekipa uredila... Zato so bili tukaj." Prosece jo je pogledal. "Prosim... Ne naredi tega. Rahe ostani z mano in me poskusi razveseliti... Prosim." Se naprej jo je gledal z velikim zalosntim pogledom.
Nazaj na vrh Go down
ashley jane mackein
Master
Master
ashley jane mackein


Število prispevkov : 2206
Join date : 01/03/2012
Age : 24
Kraj : Find me and you will see...

13th house on the right side of the street Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 13th house on the right side of the street   13th house on the right side of the street EmptySob Mar 09, 2013 9:13 am

Ash ga je samo gledala."Kaj res?A jaz pa sem tebe lahko vpletla v moje težave da te je potem Jason napadel?Ne Andy ne.Jaz bom to naredila in ti me ne boš ustavil!"skoraj je že vpila in to brez razloga sploh pa na Andija.Ni vedela zakaj je začela vpiti.Ko se je postavil pred njo se je dokončno razjezila."Ne Andy ne boš me ustavil.Pa kaj če bojo govorili o mene.Saj veš da mene te govorice ne zanimajo."Samo gledala ga je in to zelo jezno preprosto bila je jezna na njega."Poglej Andy.Zate bi žartvovala življenje in briga me če me poškodujejo.Nočem da se izve to o tebi in da za to izgubiš karjjero.Preprosto ne bom dovolila tega.Pa naj me zarad tega spravijo v zapor ali pa naj me ubijejo.Ti si pomembnješi.Poleg tega pa je Jason rekel da lahko delam kar želim da me ne bo več uviral zato me spusti ven da opravim s tistim bebcem!Ne bom dovolila da se tako zajebavajo iz tebe Andy!"čeprav je bila jezna je spustila solze.Ampak to so bile solze jeze in ne žalosti.Andy ji je preveč pomenil zato bo zdaj šla do konca ne glede na kaj.Raje vidi da njo poškodujejo kot pa njega.Zato je še naprej vztrajala.Na rahlo ga je odrinila in odprla vrata.Odšla je po stopnicah dol in si medtem oblekla jakno.
Nazaj na vrh Go down
andy christian guvelle
Apprentice
Apprentice
andy christian guvelle


Število prispevkov : 130
Join date : 22/01/2013
Kraj : be careful maybe I'm walking behind you...........

13th house on the right side of the street Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 13th house on the right side of the street   13th house on the right side of the street EmptySob Mar 09, 2013 10:43 am

Ni vedel zakaj je bila jezna na njega, samo pogledal je v tla. Ni je mogel pogledati v oci, bil je prevec zalosten in obupan. Odkimal je. "Ne zanimajo te ker niso resnicne. Ampak te dejansko BOJO. In to je zelo nevarno," je rekel in ji se vedno onemogocal pot i sobe. Nato je spet obupano odkimal. "Ne razumes... Nisem pomembnejsi od tvojega zivljenja, ceprav nimas postlano z rozicami. Ce ubije tebe bo jason ubil mene to dobro ves in mislim da tega noceva ne ti ne jaz ne par milijard prebivalstva tega sveta. Samo odnehaj, prosim te." Sedaj jo je gledal ze bolj odlocno, a v naslednjem trenutku je lezal na tleh saj je izgubil ravnotezje. C sekundi se je pobral in se pognal za njo. Postavil se je pred vrata in bil pripravljen na vse, tokrat jo bo dejansko premagal ce sw bo spustila boj z njim "Bikamor ne gres, be pustim ti," je zasikal nat pa zarencal. Ce se bo mora sepsti z njo da jo obvaruje pred moznimi grozljivimi posledicami se pac bo. Se zadnjic jivje namenil rotec pogled. "Ashley odnehaj... En korak... Pa te bom napadel, prisezem da te bom." Gledal jo je in cakal njen odziv. Bil je v stanju pripravljenosti in spremljal je njene gibe. Ti se lahko konca zlepa, lahko pa postane zelo grdo...
Nazaj na vrh Go down
ashley jane mackein
Master
Master
ashley jane mackein


Število prispevkov : 2206
Join date : 01/03/2012
Age : 24
Kraj : Find me and you will see...

13th house on the right side of the street Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 13th house on the right side of the street   13th house on the right side of the street EmptySob Mar 09, 2013 10:55 am

Ash je bila zelo besna."Ne zanima me zdaj to Andy.Zanima me samo to kako te bom rešila iz teh težav in nič drugega."gledala ga je s solznimi očmi in hkrati bila jezna."Ne bo te ubil Andy.On bo prej sam sebe ubil že zaradi tega ker sem jaz umrla.Želim ti pomagati ker ti si meni vedno in dolžna sem ti toliko uslug da če bom to naredil se ti bom odolžila za vse."je rekla Ash medtem ko je hodila po stopnicah.Ni hotela da se Andiju kaj zgodi ali pa da izvejo da je volkodlak.Zato je pripravljena storiti vse.Ko jo je ustavil in rekel da jo bo napadel če naredi samo še en korak se je ustavila in ga gledala.Preprosto ni vedela kaj naj naredi.Ali naj pusti da jo napade ali naj odneha.Ni vedela.Na koncu je samo padla na kolena in spustila solze ker jih ni mogla več zadrževati.Nikoli si ne bo odpustila ker mu ni mogla pomagati in ker mu ne more pomagati.Pokrčila je kolena in si jih objela.In ga hotela pogledati v oči ker je bila preveč potrta ker mu ni mogla pomagati.Samo še zjokala se je lahko.Po obrazu je bila vrjetno že vsa črna ob barve.Niti za milimeter se ni premaknila samo sedela je tam in jokala,ker Chrisu ni mogla pomagati ker ji seveda ni dovolil.
Nazaj na vrh Go down
andy christian guvelle
Apprentice
Apprentice
andy christian guvelle


Število prispevkov : 130
Join date : 22/01/2013
Kraj : be careful maybe I'm walking behind you...........

13th house on the right side of the street Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 13th house on the right side of the street   13th house on the right side of the street EmptySob Mar 09, 2013 10:54 pm

Ni ga upostevala to je bulo jasn kot beli dan. Sploh ni pomislila nase in to mu je slo izredno na zivce. Bila je dobra, prevec dobra da bi se lagko zrtvivala zanj. Ce pa pogledamo z druge strani... Mogoce sploh ni bilo tako zeohudi, mogoce tisti ki je to objavil ni bil nasilen, ni vedel da vokodlaki sploh obstajajo in se je samo dolgocasil. Morali sk oderagirari cimbolj umirjeno sicer bjikdo res kaj posumil, to pa bi ga resnicno lahko pokopalo. Ko je prisla do uslug pa se je posteno razjezil. "Pa mi povej kaj sem naredil zate! Povej mi! Nicesar nisem naredil... Nicesar, kar sem si mi pa vrnila in mi se vedno vracas s tem da si dejansko ob meni ko nikogar drugega ni... To mi pomeni najvec." Jezno jo je glal, bil je na robh preobrazbe, to je lahko videla. Mislil je ze da ga bo napadla, da bo skocila nanj in hotela doseci svoje a ga je zelo presenetila ko se je zrusila na tla in zacela jokat. V trenutku ga je jeza minila, bil je pri njej ceprav se mu je zdelo da ga trwnutno noce ob sebi. Pocepnil je da sta bila priblizno v isti visini in jo objel. "Ashley, ne jokaj. Ce bi kdo moral jokat sem to jaz. Moje zivljenje bo mogixe unicen ne tvoje. Pridi, geeva v mojo sobo da se pomiris. Bova ze povcla kaj zabavnega." Ponudil ji je roko in cakal. Ga bo sprejela? Ali pa ga bo hladno zavnila, naj ji bo jasno da bo to pomenilo konec njunega zavezistva.
Nazaj na vrh Go down
ashley jane mackein
Master
Master
ashley jane mackein


Število prispevkov : 2206
Join date : 01/03/2012
Age : 24
Kraj : Find me and you will see...

13th house on the right side of the street Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 13th house on the right side of the street   13th house on the right side of the street EmptySob Mar 09, 2013 11:07 pm

Bila je jezna in hkrati razočarana sama nase.Bila je tako besna nase ker mu ni mogla pomagati.Samo gledala ga je kako je sproščal svojo jezo in bil čisto pred preobrazbo.Vedela je da če se preobrazi to ne bo dobro zato se je preprosto skušala pomiriti.Ko jo je uprašal kaj je storil zanjo jo je skoraj kap zadela."Kaj si storil zame?Namesto mene si odšel do Jasona in začel govoriti o meni.In potem te je on napadel in še zdaj nevem kako naj se ti za to odolžim Andy!Pomeniš mi največ in nevem kaj bi naredila če tebe ne bi bilo!"mu je govorila.Malo je zmanjšala ton ampak vseno je še malo vpila.Ko e slišala zadnje besede da mu pomeni največ to da mu stoji ob strani ko nobenega nima je bila presenečena.Ni več vedela kaj naj mu reče.Preprosto izgubila je vse besede,ki jih je še hotela reči.Ko je počepnil k njej in jo objel mu je vrnila objem."Jokam zaradi tega ker vem da sem te razočarala.Nemorem ti pomagati ko me najbolj potrebuješ."mu je razložila Ash in se še vedno stiskala k njemu."Preprosto nočem da imaš uničeno življenje."je rekla Ash in si obrisala solze.Dala mu je roko in ga pogledala.Odločila se je da se bo skušala pomiriti.Jezo bo sprostila med vožnjo v svojem avtomobilu.Malo ga bo razbila nič hujšega ne bo storila BMW-eju.
Nazaj na vrh Go down
andy christian guvelle
Apprentice
Apprentice
andy christian guvelle


Število prispevkov : 130
Join date : 22/01/2013
Kraj : be careful maybe I'm walking behind you...........

13th house on the right side of the street Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 13th house on the right side of the street   13th house on the right side of the street EmptyNed Mar 10, 2013 1:23 am

Zavzdinil je. "Ne Ashley... Ni se ti teba oddolziti... To sem naredil ker sem sam hotel. In ker si mi pustila. In sw vedno sem tukaj. Nic mi ni naredil par polomljenih kosti pa res ni nic takega. Ob njenih naslednjih besedah je spet odkimal. "Ne bodi razocarana. Saj mi pomagas s tem ko si ob meni. To mi pomeni veliko... Saj bo moja ekipa vse uredila, res... Jaz moram samo cim manj se izpostavljat navnosti in podobno, ceprav mislim da to ni ravno najbolje, da bi moral ven, ker bojo dugace se dodatno zaceli govoriti." Zamislil se je. Kaj ce bi... Ja to je to! "Ashley dobil sem super idejo, priznal bom da sem res volkodlak... In vampir. Jajaja..." Sploh ji ni do konca razlozil, veselo je zaploskal z rokami. Ce bo priznal... Mu itak noben ne bo verjel. Ampak seveda Andy Ashley ni niti malo razlozil saj je sklepal da ona to ve pa se pozabil je od navdusenja. Nasmehnil se je ko je sprejela njegovo roko. "Kaj bos zdaj? Grev ven, rabis svez zrak." Se vedno je drzal njeno roko in jo odpeljal ven.

(Konec tuki a bi lahko nek nadaljevala prosim? Smile)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





13th house on the right side of the street Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 13th house on the right side of the street   13th house on the right side of the street Empty

Nazaj na vrh Go down
 
13th house on the right side of the street
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» 8th house at the right side of street
» 3rd house on the right side of the street
» 5th house on the right side of the street
» 4th house on the left side of the street
» 7th house on the left side of the street

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Woolpot RPG :: Twilight Kavarnica ::  :: here we go, here we are :: the street of lost souls-
Pojdi na: