Woolpot RPG
Dobrodošli na forumu, polnem presenečenjem. NA forumu, kjer ne poznamo neobičajnih stvari: le kaj bi bilo nenvadnega v svetu, kjer živijo vsa nadnaravna bitja, ki jih pozna ta svet? Woolpot čaka nate, da prestopiš njegova vrata ter postameš del tega čudnega mesteca. Se boš odzval/a klicu?
Woolpot RPG
Dobrodošli na forumu, polnem presenečenjem. NA forumu, kjer ne poznamo neobičajnih stvari: le kaj bi bilo nenvadnega v svetu, kjer živijo vsa nadnaravna bitja, ki jih pozna ta svet? Woolpot čaka nate, da prestopiš njegova vrata ter postameš del tega čudnega mesteca. Se boš odzval/a klicu?
Woolpot RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Forum bomo za nekaj časa zaprli zaradi velike neaktivnosti in kopiranja naše zasnove med poletnimi počitnicami ga bomo upam,da oživeli. Če nas želite poiskati nas najdete tukaj :
http://vampireacademy.the-up.com/forum
( označite povezavo,kliknite desni gumb na miški in odpri povezavo v novem zavihku )
 ______
AKTIVNI RPG FORUMI :
http://wild-free.slovenianforum.com/
 http://fever-in-paris.the-up.com/









DEMONI. VAMPIRJI. SENCE. ANGELI. VOLKODLAKI. nadnaravna bitja vas vabijo v deževno mestece woolpot, da se jim pridružite na njihovem neskončnem potovanju v nesmrtnosti. postanite del njihove kuture, zaživite novo življenje. od vstopa v svet teh nadnaravnih bitij te čaka samo še klik na gumb za registracijo... kaj še čakaš?









vse zahvale gredo forumotionu, da se je forum sploh lahko ustvaril. tako prejšnja tema foruma (twilight saga) kot tudi sedajšnja sta last teama in jo je prepovedano kopirati. za grafiko so združile moč vse adminke, prav tako za vsebinsko ureditev foruma. za html kode se moramo zahvaliti uporabnikom na forumu cauntion. avatarji, podpisi ter posti so osebna lastnina članov ter jo je prav tako prepovedano kopirati. hvala za razumevanje.









forumi, ki jih oglašujemo

evelyn diamond lively Untitled-19

evelyn diamond lively Craycray

evelyn diamond lively Lp

evelyn diamond lively Untsssitled-1

 

 evelyn diamond lively

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
evelyn beatrice lively
Master
Master
evelyn beatrice lively


Število prispevkov : 1096
Join date : 05/12/2011

evelyn diamond lively Empty
ObjavljaNaslov sporočila: evelyn diamond lively   evelyn diamond lively EmptySob Mar 02, 2013 10:31 pm


evelyn diamond lively Pp
evelyn diamond lively
22 | new york | flawless rosie huntington whiteley | angel



Prestopil/a si prag temačnega mesteca. Si naredil/a pravo potezo? Ali jo boš obžaloval/a za vedno?

no, potem pa sem na svet prišla še jaz. rodila sem se mami beth in očetu liamu. bili smo srečna družina. starša sta mi hotela samo najboljše in vedno sta mi stala ob strani.
v šoli sem bila odličnjakinja in vse je bilo vredu. potem sem pa spoznala nekega fanta, v katerega sem se noro zaljubila. tudi on se je v mene. skupaj sva bila kar eno leto, nato pa je prekinil z mano. o meni je začel širiti velike laži, ki so me zelo prizadele. še zdaj ne vem kako sem mu lahko zaupala, takšnemu kretenu kot je bil on... potem se je vse obrnilo na glavo, vse mi je šlo narobe in vsi so se norčevali iz mene. starša za to nista vedela, zato sem se odločila da jima povem, mogoče bosta mi lahko kako pomagala... nato sta mi povedala, da sem jaz vbistvu angel... in da sta tudi onadva in da sta moja varuha.. povedala sta mi, kaj vse lahko počnem in kakšne nadnaravne moči imam.. po tem me vse stvari v šoli niso več tako skrbele in kot odličnjakinja sem končala osnovno šolo. odšla sem v srednjo šolo in tudi to odlično končala. potem sem se odločila, da bom odšla dalje v zvezi z solo petjem. kot še nisem omenila, pojem zelo rada in vsi mi pravijo da imam božanski glas. že od malih nog sem hodila k zboru. Odšla sem na akademijo za glasbo. Tam mi je šlo tudi super. Po vseh končanih letnikih na akademiji sem pa začela s turnejo, po sveh državah. Šlo mi je odlično in moje življenje je zablestelo. Z leti sem se spreminjala. Dopolnila sem dvajset let in se preselila v svojo hišo. Prej smo živeli v bloku. Že od nekdaj sem si želela hišo, z vrtom in velikim balkonom. To se mi je tudi uresničilo.. Za starše nisem imela veliko časa saj sem se bolj posvetila karieri.
Prav ponosna sem nase. Zdaj imam že dvaindvajset let in preselila sem se sem, v Woolpot. Preselitev pa je razlog, saj sem se new yorka že naveličala in malo spremembe ne škodi. Upam da bo mi tukaj všeč. Zdaj imam pavzo z mojo pevsko kariero, kakšno eno leto in medtem se bom zabavala in lenarila koliko se bo le dalo.


Torej, še nekaj o meni nasploh : Imam dolge rjave, mehke lase in rjave oči. Sem vitka in velika. Vsi pravijo da imam top postavo.
V prostem času se najraje družim z prijatelji, pojem, pišem pesmi, klepetam z starši,.. Ja, sem zelo družabna in na mojem obrazu lahko vedno najdeš nasmeh. Ponavadi vse obrnem na hec in nisem neka zbedirana oseba, ki živi v bedu.
Ja, to sem jaz.
Nazaj na vrh Go down
althea beatrice mevelaux
Admin
Admin
althea beatrice mevelaux


Število prispevkov : 399
Join date : 09/06/2012
Age : 27

evelyn diamond lively Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: evelyn diamond lively   evelyn diamond lively EmptySob Mar 02, 2013 10:41 pm

    evelyn, sprejeta si na woolpot RPG kot angel. uživaj, še prej pa se popiši v face claim temo ter si zagotovi stanovanje!
Nazaj na vrh Go down
 
evelyn diamond lively
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» evelyn cornelia pattinson.

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Woolpot RPG :: important stuff here, baby! ::  :: Izpolnjeni obrazci-
Pojdi na: