Woolpot RPG
Dobrodošli na forumu, polnem presenečenjem. NA forumu, kjer ne poznamo neobičajnih stvari: le kaj bi bilo nenvadnega v svetu, kjer živijo vsa nadnaravna bitja, ki jih pozna ta svet? Woolpot čaka nate, da prestopiš njegova vrata ter postameš del tega čudnega mesteca. Se boš odzval/a klicu?
Woolpot RPG
Dobrodošli na forumu, polnem presenečenjem. NA forumu, kjer ne poznamo neobičajnih stvari: le kaj bi bilo nenvadnega v svetu, kjer živijo vsa nadnaravna bitja, ki jih pozna ta svet? Woolpot čaka nate, da prestopiš njegova vrata ter postameš del tega čudnega mesteca. Se boš odzval/a klicu?
Woolpot RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Forum bomo za nekaj časa zaprli zaradi velike neaktivnosti in kopiranja naše zasnove med poletnimi počitnicami ga bomo upam,da oživeli. Če nas želite poiskati nas najdete tukaj :
http://vampireacademy.the-up.com/forum
( označite povezavo,kliknite desni gumb na miški in odpri povezavo v novem zavihku )
 ______
AKTIVNI RPG FORUMI :
http://wild-free.slovenianforum.com/
 http://fever-in-paris.the-up.com/









DEMONI. VAMPIRJI. SENCE. ANGELI. VOLKODLAKI. nadnaravna bitja vas vabijo v deževno mestece woolpot, da se jim pridružite na njihovem neskončnem potovanju v nesmrtnosti. postanite del njihove kuture, zaživite novo življenje. od vstopa v svet teh nadnaravnih bitij te čaka samo še klik na gumb za registracijo... kaj še čakaš?









vse zahvale gredo forumotionu, da se je forum sploh lahko ustvaril. tako prejšnja tema foruma (twilight saga) kot tudi sedajšnja sta last teama in jo je prepovedano kopirati. za grafiko so združile moč vse adminke, prav tako za vsebinsko ureditev foruma. za html kode se moramo zahvaliti uporabnikom na forumu cauntion. avatarji, podpisi ter posti so osebna lastnina članov ter jo je prav tako prepovedano kopirati. hvala za razumevanje.









forumi, ki jih oglašujemo

lucien kyle abernate Untitled-19

lucien kyle abernate Craycray

lucien kyle abernate Lp

lucien kyle abernate Untsssitled-1

 

 lucien kyle abernate

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
lucien kyle abernate
Apprentice
Apprentice
lucien kyle abernate


Število prispevkov : 1
Join date : 03/03/2013

lucien kyle abernate Empty
ObjavljaNaslov sporočila: lucien kyle abernate   lucien kyle abernate EmptyNed Mar 03, 2013 10:03 am


lucien kyle abernate 222947orbaw335
lucien kyle abernate
27/651 | london | joseph morgan | vampire



Prestopil/a si prag temačnega mesteca. Si naredil/a pravo potezo? Ali jo boš obžaloval/a za vedno?

no pa smo spet tu. opiše se, povej to svojo lastnost, odkrij to svojo skrivnost, pa govori o tem in o onem in... resno ljudje? zakaj v 21 stoletju vsi želijo vedeti vse o vsakomur? v redu, priznam. nisem ravno najbolj naklonjen naši ljubi 'tehnološki dobi' - kar ste po vsej verjetnosti že zdavnaj ugotovili. po mojem mnenju je v njej veliko preveč omejitev. še dobrih dvesto let nazaj si lahko po milji volji posiljeval, moril ter pil po raznih zakotnih gostiščih in svoje početje z majhnimi podkupninami lepo obdržal zase. dandanes pa... hja, lahko rečemo, da so se ljudje nekoliko pomehkužili. vedno želijo narediti pravo stvar. kot, da bi dejansko vedeli kaj to sploh je. ampak, da vam pokažem, da nisem tako črnogled kot se vam morda zdi, ni vse tako slabo. elektrika in tekoča voda sta po mojem mnenju kar prijetna izuma. uporabna. pa tudi razne igralnice, hitra prevozna sredstva ter dobra pijača, niso tako zelo slabi. še posebej če imaš vsega tega na pretek, kar je bolj ali manj stranski učinek dolgega življenja. natančneje okoli 650 let dolgega življenja. in kaj sem počel od rojstva do sedaj? no, pa poglejmo. rodil sem se v bogati plemiški družini takratnega londona, se zabaval in pil vso svojo mladost, odklanjal vsako odgovornost, poročil neko medlo-karakterno plemkinjo, ki je uživala v zapravljanju mojega denarja in... hja, to bi bilo bolj ali manj to. dokler seveda nisem dobil druge priložnosti, oziroma z drugimi besedami; dokler me niso preobrazili v vampirja (dolga in dolgočasna štorija, verjemite, ne želite je poslušati). za svojo prvo žrtev sem izbral svojo ženo, v napadu krvoločnosti ubil svoja starša - kar sta edini dve smrti povzročeni iz moje strani, ki se ju dejansko kesam - pograbil nekaj denarja ter se lotil potovanja po takrat znanem svetu. kar dober način za začetek svojega nesmrtnega življenja, kaj? no, na kratko, vsa ta leta so iz mene bolj ali manj izbila vsa čustva - če sem jih kdaj sploh imel - in živim predvsem za zabavo. in ne, nisem eden izmed tistih nepremišljenih vampirčkov, ki sejejo kaos kamorkoli že gredo. moja dejanja so skrbno premišljena in z ničemer vam ne bom pokazal kaj sem. zadnjih nekaj let na vzven kažem podobo miljonarja, ki živi lepo umirjeno življenje (v redu, nakladam, v bistvu sem znan po svojih glasnih zabavah) v mestecu imenovanem woolpot. in če želite vedeti kaj več - kar je resnično zelo dvomljivo - me boste morali najprej spoznati.


Nazaj na vrh Go down
althea beatrice mevelaux
Admin
Admin
althea beatrice mevelaux


Število prispevkov : 399
Join date : 09/06/2012
Age : 27

lucien kyle abernate Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lucien kyle abernate   lucien kyle abernate EmptyNed Mar 03, 2013 9:46 pm

    sprejet si na woolpot RPG, uživaj v pisanju (; še prej pa si naredi plot page, piši v temo za face claim in si zagotovi stanovanje.
Nazaj na vrh Go down
 
lucien kyle abernate
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Woolpot RPG :: important stuff here, baby! ::  :: Izpolnjeni obrazci-
Pojdi na: