Woolpot RPG
Dobrodošli na forumu, polnem presenečenjem. NA forumu, kjer ne poznamo neobičajnih stvari: le kaj bi bilo nenvadnega v svetu, kjer živijo vsa nadnaravna bitja, ki jih pozna ta svet? Woolpot čaka nate, da prestopiš njegova vrata ter postameš del tega čudnega mesteca. Se boš odzval/a klicu?
Woolpot RPG
Dobrodošli na forumu, polnem presenečenjem. NA forumu, kjer ne poznamo neobičajnih stvari: le kaj bi bilo nenvadnega v svetu, kjer živijo vsa nadnaravna bitja, ki jih pozna ta svet? Woolpot čaka nate, da prestopiš njegova vrata ter postameš del tega čudnega mesteca. Se boš odzval/a klicu?
Woolpot RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Forum bomo za nekaj časa zaprli zaradi velike neaktivnosti in kopiranja naše zasnove med poletnimi počitnicami ga bomo upam,da oživeli. Če nas želite poiskati nas najdete tukaj :
http://vampireacademy.the-up.com/forum
( označite povezavo,kliknite desni gumb na miški in odpri povezavo v novem zavihku )
 ______
AKTIVNI RPG FORUMI :
http://wild-free.slovenianforum.com/
 http://fever-in-paris.the-up.com/









DEMONI. VAMPIRJI. SENCE. ANGELI. VOLKODLAKI. nadnaravna bitja vas vabijo v deževno mestece woolpot, da se jim pridružite na njihovem neskončnem potovanju v nesmrtnosti. postanite del njihove kuture, zaživite novo življenje. od vstopa v svet teh nadnaravnih bitij te čaka samo še klik na gumb za registracijo... kaj še čakaš?









vse zahvale gredo forumotionu, da se je forum sploh lahko ustvaril. tako prejšnja tema foruma (twilight saga) kot tudi sedajšnja sta last teama in jo je prepovedano kopirati. za grafiko so združile moč vse adminke, prav tako za vsebinsko ureditev foruma. za html kode se moramo zahvaliti uporabnikom na forumu cauntion. avatarji, podpisi ter posti so osebna lastnina članov ter jo je prav tako prepovedano kopirati. hvala za razumevanje.









forumi, ki jih oglašujemo

Za šaltrom Untitled-19

Za šaltrom Craycray

Za šaltrom Lp

Za šaltrom Untsssitled-1

 

 Za šaltrom

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
brookelle mckenzie bones
Master
Master
brookelle mckenzie bones


Število prispevkov : 3208
Join date : 23/01/2012
Age : 26
Kraj : my world ;D

Za šaltrom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za šaltrom   Za šaltrom EmptyNed Mar 10, 2013 6:16 am

tukaj je prostor kjer se posvetujete z poštnimi uslužbeci.
Nazaj na vrh Go down
brookelle mckenzie bones
Master
Master
brookelle mckenzie bones


Število prispevkov : 3208
Join date : 23/01/2012
Age : 26
Kraj : my world ;D

Za šaltrom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za šaltrom   Za šaltrom EmptyTor Mar 12, 2013 3:04 am

''Elle,Elle!!'' je za njo vsklikala sošolka Maya.''Kaj pa tako buliš v tega tipa?Ti je všeč?Halo?Ti je muca popapala jezik?Ahh kako si skrivnostna!'' je še kar drezljivo godrnjala.Elle je še kar gledala v postavnega možakarja,ki je štel približno kakih 45 človeških let.Imel je oblečen dolg črn suknjič in nosil je visok temno rdeč klobuk.Skrivnostno jo je pogledal in izginil v meglo.''Prideš?'' je vprašala Maya čisto zdolgočaseno.Prikimala je in se obrnila k njej.''Nevem kaj je zadnje čase s teboj Brooke,po resnici rečeno,me prav zares že skrbi zate veš''.Brookelle je le zavila z očmi in pripomnila ''Ne saj te ni treba.Le en tip ki ga poznam je bil''.In to je bilo čisto res.In sicer bil je stric od njenega očeta Roberta.Le kaj je hotel od mene;si je mislila Brooke sama pri sebi.Je bil to kak znak?Tega še sama ne ve.Vendar ji je to dalo vedeti,da mora biti pozorna na vse.
Nazaj na vrh Go down
ashley jane mackein
Master
Master
ashley jane mackein


Število prispevkov : 2206
Join date : 01/03/2012
Age : 24
Kraj : Find me and you will see...

Za šaltrom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za šaltrom   Za šaltrom EmptySre Mar 13, 2013 3:53 am

Ash se je iz šole odpravila proti pošti.Čeprav ni hotela biti u šoli je mogla biti ker ji je Jason tako naročil.Kakorkoli...S svojim BMW-jem se je pripeljala do pošte.Na očeh je imela sončna očala.Danes je bila slabe volje zato je imela očala.Ko je vstopila ni opazila da je tukaj bila njena prijateljica Brooke.Odšla je proti eni mizi da nekaj izpolni nato pa se obrnila in se ponesreči zaletela v Brooke."Ooo oprosti.Nisem zanalašč."je rekla Ash in si snela očala.Hotela se je že predstaviti ko je prepoznala osebo."Brooke?Hej!Že dolgo te nisem videla.Kje si se skrivala?"jo je uprašala Ash in se ji nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
brookelle mckenzie bones
Master
Master
brookelle mckenzie bones


Število prispevkov : 3208
Join date : 23/01/2012
Age : 26
Kraj : my world ;D

Za šaltrom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za šaltrom   Za šaltrom EmptySre Mar 13, 2013 8:14 am

Zmedena Elle se je spogledala z skrivnostno vampirko.''O moj bog.Ash to si res ti?''.Ni mogla verjet svojim medenim očem.''Je pravkar moj vid izvedel prevaro?''.Jecljaje jo je objela čez ramena.''Res,prav imaš,dolgo se nisve videli.''.Nasmejano jo je vprašala''In...kje je Jason.Tudi njega že dolgo niso videle moje oči.''.Ob bessedah,ki so govorile o njima jo je sprletelo vse kar so doživeli skupaj.Dobre in slabe trenutke,vzpone in padce.''Ah Ash'' je zavzdihnila Brookelle in planila v jok.

notes:sorry za kratk post ;P
Nazaj na vrh Go down
ashley jane mackein
Master
Master
ashley jane mackein


Število prispevkov : 2206
Join date : 01/03/2012
Age : 24
Kraj : Find me and you will see...

Za šaltrom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za šaltrom   Za šaltrom EmptyČet Mar 14, 2013 1:57 am

Ash jo je pogledala in se ji na rahlo nasmehnila."Ja Brooke jaz sem Ash."je rekla Ashleyin ji vrnila objem.Videla je da je Brooke zmedena in je začela jeclati.Nasmehnila se je in jo uprašala:"A je vse uredu?"gledala jo je in se ji nasmihala.Ni vedela zakaj je tako zmedena.Malo je poštuderala nato pa rekla:"Meni se zdi da dva ane tri mesece.Waw to je pa res hitro minilo!"Sploh se ni zavedala kako hitro je tekel čas.Morala si je priznati da jo je pogrešala."Am...nisi slišala?Jason je v Woolpotu že dva tedna danes je bil v šoli."ji je rekla Ash in jo gledala.Spomnila se je na čase,ki so jih skupaj preživeli.Ko je zaslišala da Brooke joka se je zmedla."Hej Brooke!Je vse uredu?"

Notes:really sorry for this shit...
Nazaj na vrh Go down
brookelle mckenzie bones
Master
Master
brookelle mckenzie bones


Število prispevkov : 3208
Join date : 23/01/2012
Age : 26
Kraj : my world ;D

Za šaltrom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za šaltrom   Za šaltrom EmptyČet Mar 14, 2013 2:16 am

Obrisala si je solze ter si odmaknila pramen las,ki ji je padal na oči.Ta namen je bil človeški.Spogledala se je z Ash in ji zašepetala '' Kaj res?Kako to,nič ga nisem videla'' je hripavo zakašljala.Tako ju je pogrešala skupaj.Bili so pravi tim,super ekipa.Vendar te dnevi,tedni,meseci,leta,časi so minevali tako hitro kakor je listje popadalo iz dreves še v tem dnevu.Vsa drevesa so zdaj gola,kar smilijo se ti ko jih vidiš premražene stati in opazovati ljudi,in njihove bedne,brezvezne težave,katerim se lahko le posmehujemo.Ob pomisleku,da bi se use vrnilo na staro ji je mrtvo,ledeno srce kar poskočilo.''In kaj delaš tu?Valentinovo je mimo'' je rekla malo bolj nasmejano.Vedela je da se Ash hitro prepusti čustvom katere oblivajo sogovorce,zato ni hotela da si uniči makeup in seveda dan zaradi ene brezpametne čudakinje s katero je skoraj vse življenje preživela.Kašljaje ji je pomežiknila ter dodala ''Kaj pa je tebi,ni čudno da te ne spoznam saj pa si vendar tako...drugačna''.In to je držalo kot pribito.Iz nenada pa je Ashley planila v krohot.Ni se mu mogla upret tudi Brookelle.Smejali sta se in smejali.Kar bolečino je Elle začutila v praznem,sestradanem trebuhu.Ko sta se zresnili je Brooke še kar čakala odgovor.''No zini,nov stil?''
Nazaj na vrh Go down
ashley jane mackein
Master
Master
ashley jane mackein


Število prispevkov : 2206
Join date : 01/03/2012
Age : 24
Kraj : Find me and you will see...

Za šaltrom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za šaltrom   Za šaltrom EmptyČet Mar 14, 2013 2:43 am

Ko si je odmaknila pramen las se ji je samo nasmehnila.Ni ji bilo jasno kako da ga ni videla.Vsi so ga videli in zdaj no saj tako bi se lahko reklo o njemu krožijo same govorice,ker se je vrnil iz Nemčije."Am..ja.Nisem prepričana kje je ampak zdi se mi da je v parku pred šolo."je rekla Ash in skomignila z rameni.Že dolgo niso bili skupaj kot ekipa.Sploh se ni spomnila kdaj so bili nazadnje skupaj.Zdaj se je vse spremenilo vse je drugače.Počutila se je kot da bi bila čisto v drugem svetu in no....zadnje čase se je počutila osamljeno.Ampak ni vedela zakaj vedno je bila s kom skupaj.Večino časa je preživela skupaj z Andijem.Ampak te misli je dala na stran."Ah...samo ne omenjaj mi valentinov.Tako brezvezno je bilo brez..."ni povedala do konca.Upala je da bo Brooke vedela koga je hotela omeniti.Brez Nicka je bilo vse drugače.Še posebno valentinovo.Ko je omenila kako se je spremenila je planila v krohot.Videla je da se smeji tudi Brooke.Ko sta se nehali smejati ji je odgovorila."Am...ja kot vidiš sem spet blondinka ane..."je rekla in zraven pokazala na svoje lase.Spremenila je svoj stil,makeup in celo bend ima zdaj."Kot vidiš se vse spremenila....Makeup,still in obnašanje tudi."je dodala in se nasmehnila."Poleg tega imam svoj bend."je rekla Ash in se usedla na majhno mizico v bližini.
Nazaj na vrh Go down
brookelle mckenzie bones
Master
Master
brookelle mckenzie bones


Število prispevkov : 3208
Join date : 23/01/2012
Age : 26
Kraj : my world ;D

Za šaltrom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za šaltrom   Za šaltrom EmptyČet Mar 14, 2013 2:52 am

''Kaj res?Super!'' bila je presrečna,da se je zamotila medtem ko je bilo stanje v okolici tako napeto.In glede Nicka...niti omenila ga ni,ker je vedela da že zdaj boli dovolj.''Opa blondy style...haha'' je režaje sopihala skozi prednja sekalca.Ko je njeno lice omehčaje padlo navzdol na svoje mesto,je dejala '' Vendar to nisi ti''.Bila je resna kot še nikoli.Seveda!Ni čudno če pa ni imela Brookelle skoraj leto dni in več ob sebi.''Deluješ kot kaka hard rockerica ali pocestnica.Niti malo ti ni podobno priznaj.Zelo si se spremenila,prav zares.Ali pa sem se jaz in tega ne opazim.'' je blebetala tja v beli dan.''In se nameravaš kaj več posvetiti stari Elle?Lepo bi bilo'' je rekla nasmejano in jo potreptala po levi rami.
Nazaj na vrh Go down
ashley jane mackein
Master
Master
ashley jane mackein


Število prispevkov : 2206
Join date : 01/03/2012
Age : 24
Kraj : Find me and you will see...

Za šaltrom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za šaltrom   Za šaltrom EmptyČet Mar 14, 2013 3:01 am

"Ja super."je rekla Ash in zavila z očmi."Šele dobro je priešl pa sva že skregana kot ponavadi."je rekla in zavzdihnila.Bila ji je zelo hvaležna da ga ni omenila.Bilo ji je hudo ker je izginil brez sledu.Hotela je vsaj vedeti kam je izginil pa še vedela ni razloga zakaj jo je kar tako pustil samo tukaj v tem temačnem mestecu."Ja...veš mislim da mi blond barva bolj paše kot rjava."je rekla Ash in se zasmejala.Ko je omenila da to ni ona je zavila z očmi.Čisto vsi so ji to govorili in v šoli je bila deležna nekaj zelo čudnih pogledov in govoric,amapk to nje ni ganilo."Ja saj tudi sem rockerica.Imam svoj bend,ki pa ni kot bi se reklo 'pop' ane ampak je malo bolj divji zato tudi sem taka.In Brooke spet preveč govoriš."je še dodala Ash in se zasmejala.Še vedno je bila stara Elle."Vsekakor dragica.Ampak vidim da si danes z nekom zmenjena ker te že nestrpno čaka."je rekla Ash in pokazala ven na punco,ki jo je čakala.To punco je nekje videla ampak ni vedela kje in niti ni vedela kako ji je ime.Obrnila se je k Elle.
Nazaj na vrh Go down
brookelle mckenzie bones
Master
Master
brookelle mckenzie bones


Število prispevkov : 3208
Join date : 23/01/2012
Age : 26
Kraj : my world ;D

Za šaltrom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za šaltrom   Za šaltrom EmptyČet Mar 14, 2013 3:17 am

''O to je moja sošolka Maya.In je normalna'' je zešepetala tisto besedo in ji pomežiknila,hihitaje.
''Maya hej pridi,spoznaj Ashley,mojo boljšo polovico'' se je namsehnila miniaturni rdečelaski.Stekla je do njiju in začudeno gledala zdaj Brooke in zdaj Ash.''Torej...sta vidve..mhm...vidve...''.Brooke in Ashley sta takoj vedeli kaj ji v glavi doni.''Hahahahahahah,česa bolj neumnega pa še ne.Ne mislim skupaj skupaj ,ahahaha najboljše prijateljice sva'' je smejaje in cvileče tulila ubogi Mayi v zagorel obraz.Prijela jo je za roko in jo peljala do Ashleyine.''Maya to je Ashley.Ashley to je Maya'' je srečno pripomnila in si medtem ko sta se te dve rokovali brisala solze smeha.

notes:vem kratko,glupo...brez idej ;P
Nazaj na vrh Go down
ashley jane mackein
Master
Master
ashley jane mackein


Število prispevkov : 2206
Join date : 01/03/2012
Age : 24
Kraj : Find me and you will see...

Za šaltrom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za šaltrom   Za šaltrom EmptyČet Mar 14, 2013 3:29 am

Ash je prikimala in namrščila čelo.Že dolgo ni bila v družbi človeka.Poleg nje so bila vedno nadnaravna bitja.Po telesu je začutila mravljince.Ashley je planila v smeh."Ne.Kot je že Brooke povedala.Najboljše prijateljice sva ja."je rekla Ash in malo medeno pogledala naokoli.Niti pomisliti ni hotela kaj je trenutno rekla Maya.Ashley se je nasmehnila in ji podala roko.Ko jo je prijela je začutila toploto v svoji roki.Še v isti sekundi je spustila njeno roko in jo pogledala."Me veseli Maya."je rekla Ash in se ji na rahlo nasmehnila.Pogledala je Brooke."Torej kam sta se odpravljale?"je uprašala Ash in pogledala na uro.Dan se ji je vlekel in hotela se je s čim zaposliti ker ji je bilo izredno dolgčas.Upala je da sta nameravale iti na kakšen zabaven kraj ker je skoraj umirala od dolgčasa."Upam da ne bo kaj preveč sonca."je bolj tiho pripomnila Ash in pogledala v tla.


Notes:sej je kull raj poglej moje bom rekla:I'm suck!
Nazaj na vrh Go down
brookelle mckenzie bones
Master
Master
brookelle mckenzie bones


Število prispevkov : 3208
Join date : 23/01/2012
Age : 26
Kraj : my world ;D

Za šaltrom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za šaltrom   Za šaltrom EmptyČet Mar 14, 2013 3:38 am

''No ubistvu sve le nameravali vresti pismo za Mayino babico iz Grčije.Lahko pa bi se malo pozabavale in stekle v bar za vogalom.'' je predlagala Elle.A Maya se je opravičila in stekla do avtobusne postaje,kjer jo je čakal 12 avtobus,ki je bil namenjen v Forks.Odzdravili sta jo potlej a hihitaje pomanili roke.''Si za žur kot v starih časih?'' je zavpila Brookelle ravno prav naglas da so se vsi obrnili.''Upsi'' je zašepetala monotono in povlekla Ash za ledeno vendar za vampirko zelo nenavadno toplo dlan.Ashley je kar zacvilila ker je bila Brookelle tako groba.''Oh oprosti darling'' a že je Ash stekla naprej.Elle je zavila z očmi ter vzkliknila ''Prihajam!!!!!!'' ter še sama pri sebi dejala ''Kar predaj se mala''.

notes:what the hell are you talking about?
aja dej nadaljujve u tej temi https://woolpot-rpg.slovenianforum.com/t1230-tocilni-pult
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Za šaltrom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za šaltrom   Za šaltrom Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Za šaltrom
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Woolpot RPG :: Twilight Kavarnica ::  :: post office-
Pojdi na: