Woolpot RPG
Dobrodošli na forumu, polnem presenečenjem. NA forumu, kjer ne poznamo neobičajnih stvari: le kaj bi bilo nenvadnega v svetu, kjer živijo vsa nadnaravna bitja, ki jih pozna ta svet? Woolpot čaka nate, da prestopiš njegova vrata ter postameš del tega čudnega mesteca. Se boš odzval/a klicu?
Woolpot RPG
Dobrodošli na forumu, polnem presenečenjem. NA forumu, kjer ne poznamo neobičajnih stvari: le kaj bi bilo nenvadnega v svetu, kjer živijo vsa nadnaravna bitja, ki jih pozna ta svet? Woolpot čaka nate, da prestopiš njegova vrata ter postameš del tega čudnega mesteca. Se boš odzval/a klicu?
Woolpot RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Forum bomo za nekaj časa zaprli zaradi velike neaktivnosti in kopiranja naše zasnove med poletnimi počitnicami ga bomo upam,da oživeli. Če nas želite poiskati nas najdete tukaj :
http://vampireacademy.the-up.com/forum
( označite povezavo,kliknite desni gumb na miški in odpri povezavo v novem zavihku )
 ______
AKTIVNI RPG FORUMI :
http://wild-free.slovenianforum.com/
 http://fever-in-paris.the-up.com/









DEMONI. VAMPIRJI. SENCE. ANGELI. VOLKODLAKI. nadnaravna bitja vas vabijo v deževno mestece woolpot, da se jim pridružite na njihovem neskončnem potovanju v nesmrtnosti. postanite del njihove kuture, zaživite novo življenje. od vstopa v svet teh nadnaravnih bitij te čaka samo še klik na gumb za registracijo... kaj še čakaš?









vse zahvale gredo forumotionu, da se je forum sploh lahko ustvaril. tako prejšnja tema foruma (twilight saga) kot tudi sedajšnja sta last teama in jo je prepovedano kopirati. za grafiko so združile moč vse adminke, prav tako za vsebinsko ureditev foruma. za html kode se moramo zahvaliti uporabnikom na forumu cauntion. avatarji, podpisi ter posti so osebna lastnina članov ter jo je prav tako prepovedano kopirati. hvala za razumevanje.









forumi, ki jih oglašujemo

you made me believe Untitled-19

you made me believe Craycray

you made me believe Lp

you made me believe Untsssitled-1

 

 you made me believe

Go down 
AvtorSporočilo
cindy winchester
Apprentice
Apprentice
cindy winchester


Število prispevkov : 25
Join date : 25/03/2013
Age : 31

you made me believe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: you made me believe   you made me believe EmptyTor Apr 02, 2013 3:16 am








human - twenty-three - supernatural huntress and researcher - cindy’s best friend - playby preferably emilia clarke

navdušena nad nadnaravnim, je dekle, katere ime lahko izberete sami, odraslo v woolpotu in prepotovalo že več kot polovico sveta, skupaj s svojim bratom pa še zmeraj verjameta, da nadnaravno dejansko je in obstaja. njena pozitivna narava in večna trma, bi že na začetku najverjetneje impresirali cindy. a ne, njuno prijateljstvo temelji na njenem lastnem nevedenju o cindyjinem poreklu - tukaj, bi rada poudarila da ja, res je, da bo okoli njiju veliko drame, raznih zapletov, prepirov, sploh takrat, ko bo dekle izvedelo, kdo pravzaprav cindy je, tile dve bosta zmeraj držali skupaj, in se nekako ščitili. torej rabim nekoga, ki bi bil zainteresiran za veliko drame, in bi bil sposoben pisati za tole dekletce - kakšen karakter ima, njena družina, razen tega, da ima brata, je lahko odvisno čisto od vas, prav tako ime in priimek, tudi playby sem pripravljena spremenit, skratka vse ostalo, samo resnično bi rada, da je dekle človek, because well, some people need to change cindy’s points of view, etc, c: write me a pm if you are interested!











human - twenty-five+ - supernatural hunter and researcher - cindy’s best friends brother and her lover - playby preferably dominic monaghan

on je bil razlog za to, da je začela prijateljevati z njegovo sestro. njegov obraz jo je zmeraj, ampak resnično zmeraj spominjal na njenega pokojnega mentorja - a kakor pravijo, reinkarnacije morda resnično obstajajo. kako ironično je bilo to, da se je znašel prav v tem času, na enakem mestu kakor cindy. tako kot za njegovo sestro, imate prosto izbiro pri izbiri imena in priimka, karakterja, in vsega ostalega, but be prepared for tons of drama, because, let’s be honest, she will still hate humans that time - ampak tukaj je še ena zanka, tale moški bo edini, ampak resnično edini, katerega misli se bodo zmeraj skladale z njegovimi besedami. :3 send me a pm if you’re interested, as it’s been said for the character above already!











demon - around the same age as her - the one on the dark side - cindy’s second mentor, somebody who wants her to hate people forever, yet loves her with all of his heart

torej, complications!! za njega vam pa resnično dam na razpolago vse prazno, celotna povezavica bi temeljila na nekaki enostranski ljubezni, kar bi seveda privedlo do polno drame, sploh z karakterjema up above - lahko bi bil tudi on tisti, ki bi tema dvema človekoma povedal, kdo cindy pravzaprav je in kaj jima lahko stori, pač gledal samo na lastno korist, kar bi cindy skoraj stalo zveze in prijateljstva, but, still - he’s the one who geniuely cares about her. ime/playby/everything is up to you, but i would really really love to see him aboard, because well - drama is just awesome *-*. pm me if you are interested :3





credit to tillie at caution

Nazaj na vrh Go down
 
you made me believe
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Woolpot RPG :: Twilight Kavarnica ::  :: Events & Plot Page :: 
Povezave
 :: Wanted ads
-
Pojdi na: